1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alyans modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Eylül 2016
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    ayy bunlarrr harikaaymışş yaaa ...cok güsellerrr .. bendee istiomm yaa offf ::(((

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    ay hepside gercekten müüüüüüthişşşşşşşşşşşşşşşşşşş yaaaaaaaaaa secemedimmmmmm

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

nerden ısmarlaya bilrimm??

ya ben bi yüzüğü çok beğendim ısmarlamak istiyorum nasıl ısmarılcam yardımcı olurmusunuz lütfennn =)

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Evliliğin simgesi birbirin den şık alyans modellerini incelediniz.Daha farklı modeller için aşağıdaki linki ziyaret ediniz..
    2016 Alyans modelleri

6. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Alyansımı değiştirmeyi düşünüyorum. Modeli çok klasik. Düz aynalı olanlardan Birde çok çizik oluştu yüzeyinde kötü duruyor . Şu iki modeli çok beğendim bulabilrsem bunlardan birini alıcam.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Alyans modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli alyans modeli

Resimli alyans modeli

resimli alyans modelleri resimli alyans alyanslar fiyatları modelleri ve fiyatları Ben çok beğendim.Yeni evleneceklere,alyansını değiştireceklere fikir olsun:)Sevdiğinizin resmini parmağınızda taşıyın:) Altınbaş “Portre” adını verdiği yeni koleksiyonuyla alyanslara yeni bir anlam yüklüyor Altınbaş "Portre" koleksiyonu ile alyanslara yeni ve bambaşka bir yorum katıyor. Portre...
  2. alyans modelleri

alyans modelleri

alyans çeşitleri alyans modelleri fiyatları gümüş modelleri Eşinizle birbirinizi tamamlayan aksesuar; alyans. Bir ömür saklayacağınız bu hatıranın en güzeli olması için birkaç model melişlerim.:)
  3. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  4. 2011 alyans modelleri

2011 alyans modelleri

tek taş modelleri 2011 alyans modelleri alyans 2011 çeşitleri kızlar çook güzeller ya ben bayıldım bu alyanslara sizinlede paylaşmak istedim umarım beğenirsinizyupis
  5. Alyans modelleri

Alyans modelleri

Benimle evlenirmisin ? Bu romantik teklif sonrası bir ömür birlikteliği simgeleyen alyans çiftler için bir sembol olarak tercih ediliyor.Bu özel sembol günlerce araştırılır ve seçim yapmakta zorlanacağınız bir aksesuardır. Evlilik sürecinin en tatlı telaşelerinden birisidir alyans yüzük seçimi. Alyans, bazen sol elin dördüncü parmağına bazense sağ elin dördüncü parmağına takılıyor.Evlilik...

Sayfayı Paylaş