ama bu perdeler baska konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu yaz perdeler kapalı olacak

Bu yaz perdeler kapalı olacak

Baharın ayak sesleriyle değişim yolculuğu başladı. Duvarlar, mobilyalar, aksesuarlar... Şimdi sıra perdelerde. Silent Gliss'in ilham kaynağı olacak kadar iddialı Inspirations koleksiyonuyla evinizin ruh halini değiştirebilirsiniz. Tasarımcılar kendilerine yeni bir oyun alanı daha yarattı; perdeler. Bu kez klasik perdelerin pabucunu dama atacak yepyeni sistemlerle, rengârenk...
  2. bu atasözleri bi baska ya

bu atasözleri bi baska ya

Buyrun yamyam atasözleri :D Ağanın eli yenmez. Ak Hatçe kara gün içindir. Ayağına yorganına göre tuz at. Anasına bak kızını ye. Yiyemediğin eli öpeceksin. önce can sonra canan yavaş ve tıkanacan. Zenginin eti züğürt yamyamın çenesini yorarmış. Çevir kızı yanmasın. alinti
  3. kopmalık bu bakkal amca

kopmalık bu bakkal amca

-abi bu şekerler ne kadar + elindekiler 25 cebindekiler 50 kuruş - yemedinmi abi 5 karton parlement versene + dur arkadan aliim - tabi tabi + bak şu alt taraftaki şekerler daha tatlı onlardan da (ç)al - yine mi yemedi çabuk bırak o şekeri +hangi şekeri elindeki şekeri +hee bende cebimdekileri söylüyosun sandım Evladım çabuk bırak o şekeri yerine -Hangi şeker? Ne şekeri Yemezler...
  4. Bu Hula Hoop bir baska !!!

Bu Hula Hoop bir baska !!!

hula hoop Kizlar cocuklugumuzdan bildigimiz Hula Hooplari biriler almis ve icine toplar yerlestirerek bunu mucizevi bir Zayiflama aletine cevirmis...Birzadan göreceginiz resimlerdeki Hula Hoppalarin nelere iyi geldigini sizlere anlatacagim. Benim suan kullandigimin aynisi ( 1,7 kilo agirliginda ) degisik bir renkte ve modelde ( 2,7 kilo agirliginda ) esnek hula hoop Gecelim...

Sayfayı Paylaş