1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ambulans

  Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Hasta taşıyan aracı görmek sıkıntı veya hastalıktan kurtulmaya, Bir cankurtaranı seyir halinde görmek yakınlarda meydana gelecek üzücü olaya, Cankurtaran sesini duymak yaygaracı birine delalet eder.Yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız. Yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız.Rüyada bir ambulans gördüyseniz, yakalanacağınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız.Beklenmeyen ve sonucu bilinmeyen ani olaydır.Yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız.Yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız.

   
Ambulans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Müslüm Babaya Ambulans Servisi

  Müslüm Babaya Ambulans Servisi

  müslüm gürses, kırkpınar, yağlı güreşleri, edirne konseri, sarayiçi ilgili bilgiler burada Müslüm Gürses konser alanındaki yoğun ilgiden dolayı biraz rahatsızlanmış arkadaşlar.İşte haberin detayları 650’nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri çerçevesinde Edirne’de konser veren Müslüm Gürses, taşkın seyirci yüzünden zor anlar yaşadı. Müslüm Baba, oteline ambulansla götürüldü -...
 2. Ambulans ve acil bakım teknikeri dgs

  Ambulans ve acil bakım teknikeri dgs

  Ambulans ve acil bakım teknikeri dgs hakkında bilgi istiyorum Ambulans ve acil bakım teknikeri mezunu olan arkadaşlar dikey geçiş yapabiliyor mu acaba? bilgisi olan varsa banada bilgi versin lütfen. şimdiden tşkler arkadaşlar.
 3. Ambulans ve acil bakım teknikerliği maaşı

  Ambulans ve acil bakım teknikerliği maaşı

  kadını yaşı erkeğin maaşı sorulmazmış ama ben zaten şahıs olarak sormuyorum sadece bein yakında ilgilendireceği için Ambulans ve acil bakım teknikerliği maaşı ne kadar diye soruyor ve merak ediyorum :) Kim bana bilgi verir.
 4. Ambulans Şöförü Alımı 2012

  Ambulans Şöförü Alımı 2012

  Ambulans Şöförü Alımı 2012 ile ilgili bilgi verin lütfen arkadaşlar.
 5. ambulans şoförlüğü için yapılması gerekenler

  ambulans şoförlüğü için yapılması gerekenler

  Selamlar. Abim ambulans şoförü olmak istiyor ama nereye başvuracak, nasıl bir yol izleyecek yardımcı olur musunuz ?

Sayfayı Paylaş