amcalar ve teyzeler

Bakkal amcaya ders olsun hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Zekatımı kime vermeliyim ? Zekatımı kime vermeliyim ?
Zekat malın canının sigortasıdır.İslamın beş şartından biri olan zekat ,belirli bir malın bir kısmının Allah rızası için ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasıdır.Belli bir miktarda zengin olan her kişi zekat vermelidir.Zekat zenginliğin borcudur.Peki...
Tüm İslami Bilgiler 2
Vasfiye Teyze Ameliyat Oldu Vasfiye Teyze Ameliyat Oldu
gonca vuslateri haberleri gonca vuslateri vasfiye teyze Sevgili melekler, Yalan Dünya dizisinin son dönemde yıldızı en çok parlayan yıldızlarından Gonca Vuslateri geçtiğimiz gün ameliyat oldu. Vasfiye Teyze tiplemesiyle büyük beğeni...
Magazin 0
Vasfiye Teyzeden Müthiş Pozlar! Vasfiye Teyzeden Müthiş Pozlar!
yalan dünya vasfiye teyze yalan dünya gonca vuslateri haberleri Sevgili melekler, Yalan Dünya dizisinin en ünlü karakterlerinden Vasfiye Teyze rolüne hayat veren Gonca Vuslateri Vogue dergisine çok özel pozlar verdi. Gazeteci Ece...
Magazin 0
Angelina Jolie Teyzesini Kaybetti! Angelina Jolie Teyzesini Kaybetti!
angelina jolie angelina jolie haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde yüksek oranda meme kanseri riski taşıdığı için göğüslerini aldıran Angelina Jolie, bir süre magazin basını meşgul etmişti. Şimdilerde ise ünlü yıldız üzücü...
Magazin 0
Bakkal amcaya ders olsun Bakkal amcaya ders olsun
Bir yerde okumuştum ve hoşuma gitti paylaşmak istedim Küçük bir çocuk bakkala girer ve 10 tane yumurta alır ve bakkal en küçüklerini seçerek çocuğa verir ve çocukta doğal olarak neden bana en küçüklerini verdin der.Bakkalın cevabı...
Komik Yazılar Duvar Yazıları 3