Amerika'da yükselen trend evlatlık maymun!!!

Amerika'da yükselen trend evlatlık maymun!!!

Birbirinden güzel elbiselerle dolu gardropları, hayal bile edemeyecekleri kadar çok oyuncakları var ve en önemlisi de onların üzerine titreyen anne-babaları var.
Ama bunları küçük, şımarık çocuklar sanmayın sakın. Bunlar maymunlar. Evlat edinildikleri aileler tarafından, gerçek birer oğul ya da kız gibi bakılan maymunlar bunlar.
Evcil maymunlar, son moda kıyafetleri içinde, zeka geliştirici oyuncaklarıyla beraber, yatmadan önce televizyon izlemelerine izin verilmeleri ve masallar söylenerek uyutulmaları ile yeni bir tartışma başlattılar.
Yetişkin çocuklarının evden ayrılmaları nedeniyle yalnızlık çeken ya da hiç çocuk sahibi olamamış aileler, bu sevimli maymunlarla vakit geçirmeye bayılıyorlar.
Jessy isimli maymunun sahibi Jim Johnson, 'Jessy'e maymun diyemezsiniz, o benim kızım' diyor. Diğer maymun sahipleri de aynen Jim Johnson gibi kızıyorlar çocuklarına maymun diyenlere.
Jim'in eşi Lori kendini o kadar kaptırmış ki bu duruma, ilerleyen yaşlarında aynen bir insan gibi Jessy'nin ona bakacağını bile düşünüyor.
 
Üst