1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  Amerika'da yükselen trend evlatlık maymun!!!

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  [​IMG] Birbirinden güzel elbiselerle dolu gardropları, hayal bile edemeyecekleri kadar çok oyuncakları var ve en önemlisi de onların üzerine titreyen anne-babaları var.
  Ama bunları küçük, şımarık çocuklar sanmayın sakın. Bunlar maymunlar. Evlat edinildikleri aileler tarafından, gerçek birer oğul ya da kız gibi bakılan maymunlar bunlar.
  Evcil maymunlar, son moda kıyafetleri içinde, zeka geliştirici oyuncaklarıyla beraber, yatmadan önce televizyon izlemelerine izin verilmeleri ve masallar söylenerek uyutulmaları ile yeni bir tartışma başlattılar.
  Yetişkin çocuklarının evden ayrılmaları nedeniyle yalnızlık çeken ya da hiç çocuk sahibi olamamış aileler, bu sevimli maymunlarla vakit geçirmeye bayılıyorlar.
  Jessy isimli maymunun sahibi Jim Johnson, 'Jessy'e maymun diyemezsiniz, o benim kızım' diyor. Diğer maymun sahipleri de aynen Jim Johnson gibi kızıyorlar çocuklarına maymun diyenlere.
  Jim'in eşi Lori kendini o kadar kaptırmış ki bu duruma, ilerleyen yaşlarında aynen bir insan gibi Jessy'nin ona bakacağını bile düşünüyor.
   
Amerika'da yükselen trend evlatlık maymun!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Evlatlık

  Evlatlık

  Rüyada evlatlik görmek, haniminin hasta olacagina isarettir.
 2. Maymun

  Maymun

  Mağlup düşmana, hilekar ve sihirbaza, her türlü ayıbı bulunan adama, zulme ve haddi aşmaya, isyan ve bununla birlikte gelecek gazaba, büyük günah işleyerek elindeki nimetleri yitirmiş adama; Maymun bazen yahudiye yahut yahudi tıynetinde olan kimseye; Mayymun eti yemek yoksulluk ve ihtiyaca yahut yeni bir elbise edinmeye, Maymunla kavga etmek hastalanmaya, ona galip gelmek hastalıktan...

Sayfayı Paylaş