1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

amerikalı ve türk sözleri‏

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Turk: noluyo lan burda ?
    Amerikan:: hey jerry gel pizza ye dostum...
    Turk: sülo gel lan buraya mis gibi menemen yaptık...

Amerikan: nasıl gidiyor mike?
    Turk: nörüyon la?

Amerikan: korkarım seni öldüreceğim!
    Turk: salavat getir ulan ...

Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin.
    Turk: bu ne hâl lan

Amerikan: hey steve, neden kendine bir içki koymuyosun?
    Turk: la süleyman, kap iki bira gel bakim hemen!

Amerikan: lanet olsun sana christine!
    Turk: Allah cezanı versin nurcan!

Amerikan: Tanrı aşkına brad kes sesini artık!
    Turk: Allahım sabır ver, sus lan yeter!

Amerikan: aman tanrım şimdi ne yapıcaz?!?
    Turk: ayvayı yedik.

Amerikan: help me please...
    Turk: hadi abi tut bi ucundanda itelim şu arabayı!!!

Amerikan: ne derler bilirsin jack, hayat beklenmedik sürprizlerle doludur...
    Turk: valla oğlum bir söz var hani, kaderde varsa üzülmek neye yarar süzülmek...

Amerikan 1: dante'nin bu kitabını okudun mu micheal?
    Amerikan 2: aaa evet , gercekten edebi değeri olan bir çalışma

Turk 1: abi da vinci sifresini okudum süper!
    Turk 2: lan bırak! iyice entel dantel oldun ! Layt herif !!

Amerikan::FBI... bir kac soru sorabilir miyim?
    Turk: polisim ben! nerdeydin lan dün ?

Amerikan:: gidebilirsiniz arkadaşlar.
    Turk: toz olun!!

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: amerikalı ve türk sözleri‏

Amerikan: nasıl gidiyor mike?
    Turk: nörüyon la?

Amerikan: korkarım seni öldüreceğim!
    Turk: salavat getir ulan ...
    Amerikan: ne derler bilirsin jack, hayat beklenmedik sürprizlerle doludur...
    Turk: valla oğlum bir söz var hani, kaderde varsa üzülmek neye yarar süzülmek...
    son soze bıtıyorum yaaa

emegıne saglık

amerikalı ve türk sözleri‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler

Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler

Amerikan: hey steve, neden kendine bir icki koymuyosun? Turk: la suleyman, kap iki bira gel bakim hemen! Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Turk: noluyo lan burda ? Amerikan: nasil gidiyor mike? Turk: napiyon lan? Amerikan: korkarim seni oldurecegim! Turk: salavat getir *******k! Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin. Turk: bu ne lan g***me benzemissin. Amerikan:...
  2. Türk dizilerinin arap ülkelerinde yakaladığı başarı amerikalıların da dikkatini çekt

Türk dizilerinin arap ülkelerinde yakaladığı başarı amerikalıların da dikkatini çekt

Türk TV dizilerinin Ortadoğu’da tüm rekorlar kırdığı bildirildi. Ünlü ABD’li haftalık eğlence yayını Variety de, “Nurö adı ile yayınlanan “Gümüşö ve “Kaybolan Yıllarö gibi Türk dizilerinin Ortadoğu bölgesinde yaptığı büyük sükseye dikkat çekti. Variety, “Dublajı yapılan Türk dizileri, Arap izleyicileri eğlendiriyorö başlıklı haberinde “Gümüşö ve “Kaybolan Yıllarö gibi Türk dizilerinin,...
  3. Kızılderililer ve Türkler

Kızılderililer ve Türkler

Türklerin ne kadar yayılmacı bir toplum olduğunun bir kanıtı daha meleklerim.Okuyun öğrenin :) Bundan 35000 yıl önce yani MÖ 30000-34000 tarihleri arasında dünya şu andaki görünümünden bir hayli uzaktı. O zamanlar buzul çağının en şiddetli dönemini yaşayan dünyamız büyük kıtasal ve alabildiğince uzaklara uzanan buzullara sahipti. Şimdiki adıyla Bering denizi olarak bilinen bölge o...
  4. Türk kadınları ve ilkler

Türk kadınları ve ilkler

leyla gencer Bizim türk kadınlarımız öyle işlere imza atmışlar ki ; Türk Kadınları-İlkler buyrun Melekler.. Avukat: Süreyya Ağaoğlu Bakan: Türkan Akyol Büyükelçi: Filiz Dinçmen Çevirmen ve Roman Yazarı: Fatma Aliye Hanım Danıştay Başkanı: Fürüzan İkincioğulları Dekan: Nüzhet Gökdoğan Diş Hekimi: Ferdane Erbek Doktor: Safiye Ali Emniyet Müdürü: Feriha Sanerk Gazeteci: Elma Rıza Gök Bilimci:...
  5. Türk kadını ve menopoz

Türk kadını ve menopoz

Bir ilaç firması tarafından 43-58 yaşları arasındaki 1007 kadınla yapılan “Türk Kadınları ve Menopoz Araştırması”, kadınların menopozun nedenini bilmediğini ortaya koydu. Araştırmaya göre kadınların yüzde 51’i menopoz ile ilgili bilgileri doktorlarından, yüzde 29’u televizyondan, yüzde 27.8’i ise arkadaş ve tanıdıklarından alıyor. Kadınların yüzde 38’i aldıkları bilgiyi yeterli bulurken,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş