Amsterdam'da Tatil

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: Amsterdam'da Tatil

Hotel Okura Otel Fotoğrafları

Hotel Okura HakkındaOtel Bilgisi
Kanallarla örülü, eşsiz bir mimariye sahip olan, eski evlerle kaplı yaşayan bir tarih olan Amsterdam'da Okura'dan daha sıcak bir otel bulamazsınız. Önünde taksi ve tramway durağı bulunan otel kendine ait ´Venice of the North´ adlı teknesiyle size Amsterdam'ın ünlü kanallarını keşfetme imkanı sunuyor. Öğle ve akşam yemeklerinizde de tek adresiniz olan Okura Otel Hollanda'nın en iyi konferans salonlarına sahiptir. Esneklik ve profesyonellik organizasyon hizmetlerindeki anahtar kelimelerdir. Otel en küçük ayrıntıya bile dikkat eden eksiksiz bir servise sahiptir.

Konum Bilgisi
Şehrin güneyinde bulunan, araba ve toplu taşımayla şehir merkezine kolay ulaşılabilir bir konumda olan otel, ülkenin en büyük kongre merkezi olan Amsterdam RAI'ye yürüyüş mesafesindedir.

Yakın Yerler
Schiphol Havaalanı - 15 km
RAI Otogarı - 1 km
RAI Tren İstasyonu - 1 km
Merkez Metro - 5 km
RAI Kongre ve Sergi Merkezi - 0.5 km
Ryks Müzesi - 2 km
Ceintuurbaan Alışveriş Alanı - 0.2 kmTarif:
Amsterdam Schiphol Havaalanı'ndan:Otel havaalanına 15 dakika mesafededir.

Otel Olanakları
İster 23. kattaki French Ciel Bleu Restaurant'da eşsiz kokteyllerin isterseniz de öğle ve akşam yemeklerinde restaurant Sazanka'da TeppanYaki'nin tadına varın. Ayrıca geleneksel Yamazato Restaurant'da Japon mutfağının ve 20 çeşit sushinin tadına bakabilirsiniz. Le Camelia Brasserie de eşsiz Avrupa ve Hollanda mutfağının ya da La Serre Lobi Bar'da eşsiz içeceklerin zevkini çıkarabilirsiniz. Bütün restoranlarda kişiye özel yemek odaları bulunmaktadır.
Oteldeki 15 oda ve 4 fuaye (2,800m2 alan) 2,500 kişi kapesiteli olup kongre ve toplantılara ayrılmıştır. Audio-Visual bir şirkete de sahip olan otel toplantılarınızda görsel ekipmanlar, bilgisayar, fax, fotokopi makinası, analog ISDN bağlantısı ve sekreter servisi gibi her türlü teknik yardımı sunmaktadır. Otelin 23 katındaki 130 kişilik teras özel yemekleriniz, toplantılarınız ve evlilik törenleriniz için uygundur.

Oda Olanakları
At Hotel Okura Amsterdam you will find five star elegance and stylish luxury. With 301 rooms the hotel offers unrivalled high-class accommodation facilities. Taste****y decorated with stunning fabrics and fittings, most of the rooms have a panoramic view over the city and are equipped with a **** size writing desk, fax, fast wireless broadband internet access (Wi-Fi), individually controlled air-conditioning, well-stocked mini bar, personal entry 'key-card', safety deposit box and of course 24 hour room service. On the new Deluxe Rooms & Deluxe Junior Suites, the very latest in technology is being employed: in-room control unit in the bed allow guests to control various elements of their room such as the curtains, mood lighting, the alarm clock etc. All rooms have sockets for Swiss, French, English and Dutch plugs and a fixed ADSL connection. Some of the bathrooms provide our guests with a glorious view of the city. Just like the bedrooms, the bathrooms are provided with flat-screen TVs.


Pulitzer Hotel Otel FotoğraflarıPulitzer Hotel HakkındaOtel Bilgisi
25 adet 17. ve 18.yy kanal evlerinin dekore edilmesiyle ve birleştirilmesiyle oluşan Pulitzer Otel, 230 adet zevkle döşenmiş konforlu odasıyla rahatlığı sunmaktadır. Oteldeki otantik havaya sadık kalınarak otel günümüz şartlarında modernize edilmiştir. Prinsengracht ve Keizersgracht kanalları arasında, şehrin merkezinde bulunan otel Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, sayısız müze, tiyatro ve mağazayla çevrilidir.

Konum Bilgisi
Pulitzer Otel Prinsengracht ve Keizersgracht kanalları arsında, şehrin merkezinde bulunmaktadır

Yakın Yerler
Schiphol Havaalanı - 15 km
Westermarkt Otogarı - 0.5 km
Merkez Tren İstasyonu - 2 km
Metro - 2 km
RAI Kongre ve Sergi Merkezi - 4 km
Anne Frank Evi/ Dam - 0.5 km
Amsterdam Şehir Merkezi Alışveriş Alanı - 0.5 km

Otel Olanakları
Otelde 10 adet multi-fonksiyonel toplantı odasının yanında çalışma alanı, sanat galerisi ve kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunan kafe bar ve restaurant vardır.

Oda Olanakları
This hotel has 230 guestrooms, all of which differ in size and shape due to the many canal houses that have become part of the hotel building. Guestrooms are decorated with cherrywood furniture, original exposed wooden beams, and artwork. Desks have chrome and black desk lamps. Some rooms have wireless Internet connection. All of the lightly colored marble bathrooms feature charming hand painted Dutch ceramic tiles.

 
Üst