1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Anadolu Kartalları filmi

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  anadolu kartalları, filmi, film, fragman, oyuncuları, izle, çağatay ulusoy, fragmanı, oyuncuları, sinema filmi, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar

  Ömer Vargın'ın yönetmenliğini üstlendiği "Anadolu Kartalları" filminin çekimleri tamamlandı, bir tek İstanbul çekimleri kaldı Melek'lerim. Filmi 28 Ekim'den itibaren sinemalarda izleyebilir, fragmanlarını görebilirsiniz Melek'ler:)


  [​IMG]


  “Anadolu Kartalları” filminin Konya, İzmir, Ankara ve Eskişehir çekimleri tamamlandı. Oyuncular önümüzdeki günlerde İstanbul’da kamera karşısına geçecek.

  ÖMER Vargı’nın yönettiği, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, İsmail Filiz, Alper Saldıran, Ekin Türkmen, Çağatay Ulusoy ve Alpay Kemal Atalan’ın rol aldığı “Anadolu Kartalları” filminin Konya, İzmir, Ankara ve Eskişehir’de yapılan çekimleri tamamlandı. Çekimlerin, ağustos ayının sonunda İstanbul’da devam edeceği açıklandı. Pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin öyküsünü anlatan film, 28 Ekim’de vizyona girecek.

  Afişler oylamada

  “Anadolu Kartalları” filmi için Emrah Yücel tarafından tasarlanan dört farklı afiş, Twitter ve Facebook üzerinden oylamaya sunulmuştu. Bir haftada yaklaşık 50 bin kişinin katıldığı oylamada, bir savaş pilotunun gözünden takım arkadaşlarının görüldüğü dört numaralı afiş önde gidiyor. Oylama, 10 gün daha devam edecek.
   
Anadolu Kartalları filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kartal Tibet

  Kartal Tibet

  1938 yılında Ankara’da doğdu. Uzun yıllar tiyatro oyunculuğu yaptı. Karaoğlan filmiyle sinemaya geçti (1965). Tosun Paşa filmiyle de yönetmenliğe başladı. Önemli filmleri: Ölmeyen Aşk, Dağlar Kızı Reyhan (Metin Erksan), Senede Bir Gün (Ertem Eğilmez)- Yönetmen: Sultan (1978), Zübük (1980), Gol Kralı (1980), Şalvar Davası (1983).
 2. Kara Kartal Melekleri Club

  Kara Kartal Melekleri Club

  Kara kartal Beşiktaş taraftarlarının sohbet yeri olarak tük kartal ve kartaliçeleri topiğimizin altından sohbete davet ediyoruz. Herkesin olur da Ligin Kartalının MM' de club ı olmaz mı :) Tüm Melek Kartallar buraya. Yavru kartallarda referans kabul edilir :) Delikanlı melek renkli takım tutmaz :)
 3. Grand Kartal Bolu / Kartalkaya

  Grand Kartal Bolu / Kartalkaya

  KONUM Bolu, Kartalkaya mevkiinde bulunan tesis, Ankara�ya 2 saat İstanbul�a 3 saat uzaklıktadır. TESİS Tamamı pist manzaralı 160 odası bulunan tesiste, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness center, toplam uzunluğu 20 km.�yi bulan 12 adet pist mevcuttur. Lift kapasitesi toplam 6000 kişi/saattir. 2 adet chair lift , 6 adet ski lift , 3 adet baby lift vardır....
 4. Altın Ordu Kartalı Edigey

  Altın Ordu Kartalı Edigey

  Toktamış Han'ın Kanlısı Noradın'ın Babası, Yiğitlerin En Dertlisi Edigey'in Romanı "Han'ım hey! Yer giderse ne kalır? Yerinde kayan il kalır. İl giderse ne kalır? İl giderse yurt kalır. Yurt giderse süt kalır, ak memeden süt emen sözü tatlı dil kalır. Dil giderse ne kalır? Yazılmış mektup kalır. Baş giderse ne kalır? Soy içinde kan kalır. Soyda nesli biçilse, o zaman ne kalır? Yurdunda...
 5. Anadolu Kartallarının Müzikleri Ozan Doğulu'dan

  Anadolu Kartallarının Müzikleri Ozan Doğulu'dan

  anadolu kartalları filmi film müzikleri soundtrack kim besteledi ozan doğulu vizyon tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce haberini verdiğimiz Anadolu Kartalları filminin müzikleri için müzisyen Ozan Doğulu kolları sıvamış melekler :) 28 Ekim'de vizyona gircek olan filmin başrollerinde bildiğiniz gibi Özge Özpirinççi,Hande Subaşı,Engin Altan Düzyatan ve Çağatay Ulusoy var....

Sayfayı Paylaş