Android İşletim Sisteminin Bize Sağladığı Avantajlar ve Kolaylıklar Neler ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Android İşletim Sisteminin Bize Sağladığı Avantajlar ve Kolaylıklar Neler ?

Android İşletim Sistemi Avantajları Nelerdir

Android İşletim Sistemi Avantajları Hakkında Bilgi

Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, fiyatları konusunda bilgiler verdiğimiz android telefonlar, telefon alırken ilk tercihlern arasında yer alıyor. Peki Android İşletim Sistemi Avantajları Nelerdir ? Böyle bir telefon almak bize hangi kolaylıkları sağlayacak, faydası ne olacak diye merak ediyorsanız, Android İşletim Sistemi Avantajları Hakkında Bilgi vereceğimiz bu sayfamıza mutlaka bir göz gezdirin...

Android İşletim sisteminin avantajları oldukça çoktur. Android telefonların işletim sistemi bilgisayarların işletim sistemini andırıyor. Dosyalar üzerinde oynama yapmanız mümkün. Eğer Android üzerinde bir şey hoşunuza gitmezse bunu değiştirecek bir uygulamayı her zaman bulabilirsiniz.

Android kullanıcıları Android Market'ten uygulama indirebiliyorlar. Burada da uygulama geliştiricilerin uyması gereken kurallar var ama App Store kadar katı değil. Ayrıca Android kullanıcıları isterlerse başka yerlerden de telefonlarına uygulama indirebiliyorlar.

Android telefonda hafıza için Mini SD kart girişi mevcut. İstediğiniz zaman bir hafıza kartı alarak telefonunuzun kapasitesini artırabilirsiniz.