1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Angelina Jolie evlatlıkları

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  angelina jolie evlatlıkları angelina jolie evlatlıkları, ülke, nereden, hangi ülkelerden, ülkeleri, nerden, hangi ülke den diye merak edenler buraya!  [​IMG]

  Güzeller güzeli Angelina Jolie, güzelliğinin yanı sıra evlat edinmesiylede beğeni kazana örnek ünlülerden biridir bence...


  Angelina Jolie, çeşitli ülkelerden edindiği evlatları ile örnek sergiliyor...


  Sevgili Melek'ler, Angelina Jolie ve evlatlıkları hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda...


  [​IMG]

  Hollywood’un en güzel ve en çok kazanan yıldızlarından Angelina Jolie bir gün çıkageldi ve minik bebeğin hayatı değişti… İşte Jolie Pitt çiftinin Vietnamlı evlatlığı Pax Thien’in yürek burkan öyküsü.

  Bugün tüm dünyanın gözü hem onun hem de ailesinin üzerinde. Ama Vietnamlı minik Pax Thien, gözlerini dünyaya terk edilmiş bir bebek olarak açtı.


  [​IMG]
  Doğumundan 1 ay sonra annesinin Ho Chi Minh kentinde bir hastaneye bıraktığı bebeğe bir Tam Binh Yetimhanesi sahip çıktı. Yasalar gereği 30 gün boyunca annesinin ya da bir yakınının gelip onu almasını beklediler. Ama kimse adı bile olmayan bebeği arayıp sormadı.

  Yetimhane görevlileri ona Pham Quang Sang adını verdi. Bu ismin anlamı ise “parlak ışık”tı. Belki de kimsesiz bebeğin bundan sonraki yaşamının işaretleri saklıydı bu isimde.

  Yetiştirme yurdunun müdürü Nguyen Van Trung’un anlattığına göre, bir evlatlık edinmek için Vietnam hükümetine başvuran ünlü yıldız Angelina Jolie, 3-5 yaşlarında sağlıklı bir erkek çocuk arıyordu.

  Thien ise ünlü yıldızın kriterlerine uyan tek aday oldu. Yetiştirme yurdunda aynı yaş grubunda 31 erkek çocuk daha vardı, ama onların akrabaları vardı, kimisi de ne yazık ki sağlıklı değildi.

  Jolie ve sevgilisi Brad Pitt’in yetimhaneden aldığı çocuğa Pax Thien adı verildi. Bu isim, Latince’de ”barış”, Vietnam dilinde ise ”gökyüzü” anlamına geliyor.


  [​IMG]
  Yetiştirme yurdu müdürünün anlattığına göre ”yumuşak başlı” ve ‘’sakin” bir çocuk olarak tanımladığı Pax Thien, Jolie ile ilk karşılaştığı gün karışık duygular içindeydi.

  Önce Jolie’ye gülümseyen minik Pax Thien sonra utangaç tavırlar sergiledi daha sonra da ağlamaya başladı.

  Pax Thien yeni ülkesine ve yeni evine gittiğinde yetimhanede ona bir süreliğine anne- babalık yapan görevliler hem sevinmişler hem de üzülmüşler.

  Pax Thien adına çok sevindiklerini söyleyen yetkililer “Onu özleyeceğiz ama geride özen göstermemis gereken başka çocuklarımız var. Tek avuntumuz da bu olacak” demişlerdi.

  Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti tarafından evlatlık alındıktan sonra tüm dünya medyasının ilgisini de üzerine çeken Pax Thien şimdi anne- babası geçen günlerinin bütün izlerini silmiş gibi görünüyor.

  Ancak, Jolie geçtiğimiz aylarda bir dergiye verdiği röportajda Pax Thien’in bazen eski alışkanlıklarından kurtulmakta zorlandığını söylemişti.

  Jolie “Pax Thien bazen kendisine verilen yiyeceklerin hepsini bitirmiyor. Bazılarını saklamak istiyor. Ona yiyeceklerinin hepsini yiyebileceğini çünkü geride başka yiyeceklerimiz olduğunu hatırlatıyoruz” demişti.


  [​IMG]

  Angelina Jolie’nin ilk evlatlığı Maddox’tan sonra Etiyopya’dan minik Zahara’yı da ailesine kattı.

  Jolie’nin 2005 yılında evlat edindiği Zahara Marley Jolie, hem öksüz hem de AIDS’liydi…

  Bu ikinci evlatlığı nedeniyle de medyanın ilgi odağında olan Jolie, Zahara’nın aileye katılmasından bir kaç yıl sonra kötü bir sürprizle karşılaştı.

  Jolie, Etiyopya’dan evlat edindiği Zahara’nın gerçek annesi olduğunu iddia eden bir genç kadının ortaya çıkması üzerine, yakın çevresinin deyimiyle “gündüz vakti kabuslar görmeye” başladı.

  In Touch dergisinin bulup konuştuğu ve Zahara’nın biyolojik annesi olduğunu iddia eden Mentewab Dawit Lebiso adlı kadın çocuğuyla yeniden biraraya gelmek istediğini söyledi.

  24 yaşındaki Lebiso, “Kızımın evine geri dönmesini ve köklerinin geldiği yerleri görmesini istiyorum”diye konuştu.Kızını doğurduktan sonra çok güç koşullar altında büyüttüğünü söyleyen genç kadın “Kızımın gerçek kimliğini tanımasını istiyorum”diye konuştu.

  Evine zorla giren bir kişinin tecavüzüne uğradıktan sonra Zahara’ya hamile kaldığını söyleyen Lebiso, minik kızın 7 Ocak 2005′deki doğumunun ardından annesinin evine taşındığını ve işçi olarak çalışmaya başladığını söyledi.

  O sıralar maddi durumunun çok kötü olduğunu belirten genç kadın “Çocuğumun öleceğini sandım. Çünkü ne ona bakacak paramız vardı ne de onu besleyecek yiyeceğimiz” dedi

  Angelina Jolie geçen yıl yaptığı bir açıklamada minik kızı Zahara’nın bir AIDS yetimi olduğunu hayatta kimsesi olmadığını söylemişti. Ancak ABD’de yayınlanan In Touch dergisine göre Zahara’nın Afrika’da yaşayan bir ailesi olduğu resmi kayıtlarda da yer alıyor.

  Zahara’nın ailesinin; minik kız evlatlık verildikten sonra da onu görmeyi ve iletişim halinde olmayı talep ettikleri öne sürülüyor. Ancak Zahara bugüne kadar biyolojik annesi ve onun ailesiyle hiç karşılaşmadı.

  Zahara’nın annesi olduğunu iddia eden Lebiso’nun 20 yaşındaki kızkardeşi Zinash Haile Yenero; In Touch dergisine “Annem çok üzgün. Torununu geri alabilmek için bir şeyler yapmak istiyor. Ama bunun için yeterli parası yok. Dolayısıyla bu onun için bir hayal” şeklinde konuştu.


  [​IMG]

  Angelina Jolie’nin bir arkadaşı ise “Zahara’nın annesi olduğunu iddia eden Lebiso’nun bu konuda yanıldığını söyleyerek “Resmi kayıtlarda da Zahara’nın AIDS yüzünden yetim kalan yüzbinlerce çocuktan biri olduğu yazılı. Angelina da bunun aksine inanmak istemiyor zaten. Zahara; Angelina Jolie’in evlat edinmesi sayesinde ölümden kılpayı kurtuldu” dedi.

  Minik Zahara, annesi Angelina Jolie ve babası Brad Pitt ve kardeşleriyle birlikte mutlu bir hayat sürdürüyor.

  Angelina Jolie’nin ikinci eşi Billy Bob Thornton ile evliyken Kamboçya’dan evlat edindiği Maddox ünlü yıldızın ilk göz ağrısı.

  2001 yılında Kamboçya’da doğan Maddox’a o dönemde Rath Vibol adı verilmişti.

  Ancak Jolie onu evlat edindikten sonra Maddox Chivan adını verdi.

  Jolie, kızı Zahara’da başına gelen tatsızlığı ilk evlatlığı Maddox’la ilgili olarak da yaşadı.

  Küçük çocuğun aslında kimsesiz olmadığı, evlatlık verilmediği tam tersine 100 dolara satıldığı iddiaları ortaya atıldı.

  Ancak bunlar kanıtlanamadı.

  Maddox, şimdi 8 yaşında ve diğer 5 kardeşine ağabeylik yapıyor.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

   
Angelina Jolie evlatlıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Angelina Jolie Yine Hamile!

  Angelina Jolie Yine Hamile!

  People dergisi, Amerikalı oyuncu Brad Pitt ile evli olan Angelina Jolie'nin hamile olduğunu duyururken, aileye yakın kaynaklara dayandırılan haberde, biri öz 4 çocuğu olan ünlü çiftin “ailenin genişlemesinden çok memnun oldukları” kaydedildi. Angelina Jolie ile Brad Pitt, “Bay ve Bayan Smith” filminin çekimleri sırasında tanışmış ve ardından evlenmişlerdi. Hürriyet Magazin
 2. Angelina Jolie Hatay'a Geliyor!

  Angelina Jolie Hatay'a Geliyor!

  angelina jolie, hataya geliyor, türkiyeye geliyor, ne zaman, 2011, bm iyi niyet elçisi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Önce ki gün Hatay'a gelmek için Ankara'dan izin isteyen dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie'ye izin çıktı. Ünlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Cuma günü Suriye’den kaçanların barındığı Hatay’daki kampı ziyaret edecek....
 3. Angelina Jolie Resimleri

  Angelina Jolie Resimleri

  Angelina Jolie Resimleri istiyorum sizden lütfen isteğimi yerine getirin ve resimleri paylaşın.
 4. Angelina Jolie Teyzesini Kaybetti!

  Angelina Jolie Teyzesini Kaybetti!

  angelina jolie angelina jolie haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde yüksek oranda meme kanseri riski taşıdığı için göğüslerini aldıran Angelina Jolie, bir süre magazin basını meşgul etmişti. Şimdilerde ise ünlü yıldız üzücü günler yaşıyor. Çünkü yıldızın teyzesi de meme kanseri sebebiyle hayatını kaybetti. İşte detaylar.. Oscar ödüllü ünlü oyuncu Angelina Jolie'nin teyzesi...
 5. Angelina Jolie Sevenlerini Üzdü!

  Angelina Jolie Sevenlerini Üzdü!

  angelina jolie haberleri angelina jolie brad pitt angelina jolie meme kanserimi Kendisi gibi oyuncu aktör Brad Pitt ile evli olan Angelina Jolie, bir süre önce meme kanseri riskinden dolayı her iki göğsünü de aldırmak zorunda kalmıştı. Bir süredir Angelina Jolie gerçekten zor günler geçiriyor ama vefalı eşi Brad Pitt bir an olsun eşini yalnız bırakmıyor. Örnek bir çift olarak gösterilen...

Sayfayı Paylaş