Ankaradan 19 mayıs turları erken rezervasyon promosyon karadeniz turu gezisi

hazel14

Yeni Üye
Üye
Ankaradan 19 mayıs turları erken rezervasyon promosyon karadeniz turu gezisi
2011 ERKEN REZERVASYON


SON KAYIT 15 NİSAN2011


ANKARA HAREKETLİ


PROMOSYON KARADENİZ TURU


18-22 MAYIS 2011


3 GECE 4 GÜN


Ordu - Boztepe - Giresun - Trabzon - Akçaabat - Sümela Manastrı - Ayder Yaylası

Uzun Göl - Sarp Sınır Kapısı - Fırtına Vadisi - Rize - Samsun18 Mayıs 2011 1.Gün :Akşam saat 22:30’da Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.

19 Mayıs 2011 2.Gün : Gerekli molalarla Samsun üzerinden sabah Ordu’ya varış. Araçta alınacak kahvaltı ardından Boztepe gezisi ve Giresun’a hareket. Giresun Kalesi gezildikten sonra Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Akçaabat’ta öğle yemeği molası ( Meşhur Akçaabat Köfte ). Trabzon’da Atatürk Köşkü gezisi ve Gümüşçüler Çarşısında vereceğimiz alış veriş molası sonrası otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

20 Mayıs 2011 3.Gün :Sabah kahvaltısından sonra sabah erken saatte otelden ayrılarak Sümela Manastırı’na hareket. Muhteşem doğa içindeki bu tarihi mekanı ziyaret ettikten sonra Uzungöl’e hareket ve öğle yemeği molası. Göl etrafında vereceğimiz serbest zaman sonrası Ayder’e doğru hareket. Yol üzerinde Rize Botanik Çay Bahçesinde “Karadeniz Çayı” ikramı. Daha sonra Ayder Yaylasında bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

21 Mayıs 2011 4.Gün : Sabah kahvaltısından sonra yaylada kısa bir serbest zaman. Ardından Hopa üzerinden Sarp Sınır Kapısına gidiş. Bayrağımız altında fotoğraf çektiriyoruz. Fırtına Vadisi gezisi ve öğle yemeği molası. Güzergah üzerinde ünlü Rize Bezi (feretiko) tanıtımı ve alışveriş imkanı. Yine yolumuz üzerinde, çayın işlenişini görebileceğimiz ve kaliteli çay alabileceğimiz bir çay fabrikası ziyaret ediyoruz. Trabzon üzerinden Ordu’ya hareket. Güzergah üzerinde Vakfıkebir tereyağı ve Giresun fındığı alma olanağı. Ordu’ya varış. Sahilde yürüyüş veya çarşı gezisi için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

22 Mayıs 2011 5.Gün : Sabah kahvaltısından sonra Samsun’a hareket. Samsun’da İlk Adım Anıtı, Bandırma Vapuru ve Gazi Müzesi gezileri ardından öğle yemeği molası ( Karadeniz Pidesi ). Daha sonra belirlenen saatte Ankara’ya hareket. Gerekli molalar sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Gömü Tour Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Lüks Araç İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- 1.Gün Araçta Kahvaltı Tabağı ( 8 Çeşit )
- 3 Gece 3* ve 4* Otellerde YP Konaklama
- Sabah Kahvaltısı (3), Öğle Yemeği (4)
Akşam Yemeği (3)
- Seyahat Sigorta Poliçesi
- Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

GEZİ ÜCRETİ :475.00 TL
REZERVASYON : 0312 230 54 41-42
www.gomutur.com

2011 Ankaradan Karadeniz turları,Ankaradan turlar,Ankaradan promosyon Karadeniz turları,Ankaradan Erken rezervasyon otelleri,Ankaradan 19 mayıs turları,2011 erken rezervasyon turları,2011 Ankaradan erken rezervasyon turları
 
Son düzenleme:
Üst