1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

anlamı olan güzel nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

anlamı güzel nickler anlamı olan sözler güzel olan sözler anlam yüklü nickler anlam yüklü > İstersen dünyayı çağır imdada; Sen varsın dünyada, bir de ben varım! - NFK
    > Bundan böyle sesimi unut, yüzümü unut, ismimi unuT!

> Seni korkutacak geçtiğin yollar, Arkandan gelecek hep ayak sesim. - NFK

> Kaçıp dolaşsan da sen, şehir şehir, Bana kalacaksın yine son günü. - NFK

> öLüm oyunu çift kişiLik, ağır çekeN maT oLur!

> Bana düşmez can vermek, yumuşak bir kucakta; Ben bu kaldırımların emzirdiği çocuğum! - NFK

> Sokaktayım, kimsesiz bir sokak ortasında; Yürüyorum, arkama bakmadan yürüyorum. - NFK

> Sizin gözLeriniz doLarken biz gözümüzü kırpmadıK!

> Bizler; Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.

> нιçвιя ѕєναρ мυтℓυ єтмє∂ι вєηι ѕєηιηℓє gιя∂ιğιм güηαнℓαя кα∂αя..
    .

anlamı olan güzel nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel nickler burda!

en güzel nickler burda!

en güzel nickler en güzel nickler burda burada burda kendi halinde Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. Güzel Nickler

Güzel Nickler

Güzel Nickler Unut dediler , unuttum. Ama seni değil, unut diyenleri . ist.ankara uçakla dört saat,severim seni 24 saat Kır Kalbimi Gönlün Olsun,Al Herşeyi Gözün Doysun,Şimdi Başka Kollardayım,Bu Da Sana Kapak Olsun Seni Sevdimde Ne Oldu Tuborg ile Telsim Zengin Oldu ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha...
  3. Güzel kapak nickler

Güzel kapak nickler

güzel kapak nickler güzel kapak sözler en nickler en nickleri kapaklar Güzel kapak nickler Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan . . . Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz! ßén séni séviyorum ama..."Larına kar$ıLık, "...ama ßén séni séviyorum"Larım vardı.. qittikcé dévrikLé$ti.. SiLdim héßsini.. Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı...
  4. msn de şekilli olan nickler

msn de şekilli olan nickler

Aşağıdakileri kopyalayıp göndermek istediğiniz kişiye yollayın. Gerçekten süper ifadelerden şekiller ortaya çıkıyor. Denemenizi öneririm. -------------------------------------------------------------------------- (I)(m)(I)(I)(m)(I)(I)(m)(m)(I)(I)(m)(I)(I)(I)(I)(m )(m)(I)(I) (I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(I)(m)(I )(I)(m)(I) (I)(m)(m)(m)(m)(I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(I)(m)(m...
  5. Güzel nickler...

Güzel nickler...

güzel nickler Birbirinden güzel nickler getirdim meleklerim, istek üzere imza olarakta kullanabilirsiniz :) Ben ne bildiysem sen hep bozdun şimdi sen bil ben bozucam Sözler hep acıdır Kendini bilmezler ise hep kaçınır ‘Adı aşk sebebimin Her hata kaLbimin…’ \ Bozuyorum aşk kurucu mu_? / Neyine güveniyor kaLbim boyundan büyük bu sevda Yaşamasam bugünü HAYAT beni...

Sayfayı Paylaş