1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113

Anne KArnında bebek

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay yerim ben bunlari yaaa :):)

ne tatli yapmislar :):)

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

oy oy oy çok tatlııııı:) tşkler..

Anne KArnında bebek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin anne karnında ölmesi..

Bebeğin anne karnında ölmesi..

bebeğin anne karnında ölmesi anne karnında ölen bebeğin belirtileri ölü bebek belirtileri bebek ölümünün ölümü Bebek bekleyen bir anne adayı için en korkunç ve dramatik olay doğuma az bir süre kala bebeğin kaybedilmesidir. Hiç arzu edilmeyen bu durum ne yazık ki zaman zaman karşılaştığımız bir gerçektir. Her yıl sadece Amerika Birleşik Devletlerinde 26.000 ölü doğum olgusu yaşanmaktadır. Anne...
  2. Annenin Karnindaki Bebek...

Annenin Karnindaki Bebek...

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu
  3. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...
  4. anne karnındaki bebeğin inadı :)

anne karnındaki bebeğin inadı :)

bebek tekmeleme bebek hareketleri Selam kızlar, inanıyorumki birçok hamile kadının yaşadığı bir olaydır bütün gün tekme atar durur karnında ama nezamanki özelikle babası :) ellerini göbeğiize koydugunda tekmelemeyi bırakır sizdede çok oluyormu :)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş