Anne kız birbiri ile uyumlu abiye modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Anne kız birbiri ile uyumlu abiye modelleri
anne kız kombinleri, anne kız abiye modelleri, anne kız uyumlu elbiseler

Son yıllar da anne kız kombinleri çok fazla rağbet görerek günlük giyimden abiye modellerine kadar anne kız uyumlu kıyafetler oldukça beğeni kazanıyor.

Kız çocuklarının daha doğdukları andan itibaren sizin de bildiğiniz üzere aksesuarlarından kıyafetlerine kadar herbirşeyleri çok süslü ve kokoş oluyor. Özellikle minik prensesler yetişkinlerin kıyafetlerine ayrı bir ilgi gösteriyorlar hele bu kıyafetler bir de abiye modellerinden yana olursa o zaman ilgi daha çok oluyor.

850b023db7e0b941c83cec9a14710430.JPG


Özel günlerin aranılan abiye modellerinden biri olan tütü modelleri anne kız tütüleri ile oldukça şık ve dikkat çekici tasarımlar arasın da yer alıyor. Bu arada minik prensesler için doğumgünü tütü modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

2016-modası-anne-kız-abiye-elbise-kombinasyonları.JPG


Gerek kızınızın bir özel günü yada bir yakınıızın özel günü için minik prensesinizle birlikte kombin bir abiye modeli giymek isterseniz sizler için birbirinden şık ve gösterişli anne kız abiye kombin örneklerinden oluşan görsel örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz. Üstte ki pembe abiye modeli anne abiyesin de straplez bir yaka düşünülerek uygulanmış olup kız çocuğunun ki ise anne ile aynı renk olan pembe ve bol katlı abiyeden oluşuyor.
anne-kiz-abiye-kombinleri.JPG


Bu güzel kırmızı ve altın sarısı dore renkten oluşan anne kız abiye modelini eminim ki benim gibi sizler de çok beğendiniz;)

anne-kiz-abiye-tesettur-kombinleri.JPG


Tesettür modasında da yer alan anne kız abiye kombinlerin de abiye modellerinin yanısıra tesettür tütü elbise modellerinden tasarlanan kıyafetler tercih ediliyor.
anne-kiz-kombinleri13.JPG

anne-kiz-abiy-modelleri.JPG


Bu güzel bebe mavisi abiye modeli yine anne kız abiye kombini olarak tasarlanarak kız çocuklarının yoğun ilgisini çeken elsa frozen karlar ülkesi prensesisinin elbisesini anımsatıyor. Hemeh hemen elsalı elbise modellerini beğenmeyen kız çcuğunun olmadığını düşünüyorum. Kendi kızımdan da biliyorum bizim evde minik prensesimin kıyafetlerinin ve aksesuarlarının birçoğu karlar ülkesi prensesi elsadan oluşuyor. Elsa frozen tütü modelleri için tıklayınız.

anne-kiz-ayni-abiye-elbise-modeli1.JPG

anne-kız-kıyafet-kombinleri-2015.JPG

anne-kiz-kombinleri2.JPG


anne-kiz-kombinleri-abiye-3.JPG


5/6 YAŞ PRENSES ABİYE MODELLERİ
 

melekannesi

Aktif Üye
Üye
Anne kız kombinlerine bayılıyorum hele bu anne kız abiyelerine resmen bittim diyebilirim benim kızda çok meraklı süslü kıyafetlere bunları bile görse hepsine birden sahip olmak ister kış günü askılı abiye elbise giyip dışarı çıkmaya çalışıyor. özel günler için muhteşem abiyeler eminimki anne kız bir arada bunlar çok güzel duracaktır
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Bir şey itiraf edicem anne kız kombinlerini görünce içim geçiyor öyle imreniyorumki. Anne kız kombinleri çok şeker özellikle tütü olanlara bayıldım.İnşallah benim kızım da olur. Kızımla hoş kombinler yaparız.
 
Üst