anneeeeee sıkıstımmmmmm

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
anneeeeee sıkıstımmmmmm
6 lı yaslardayım yaptıgım bı yaramazlıktan oturu sokaga cıkmam yasak kapılar bıle kılıtlenmıs evde kacmım dıye annem temızlık yapıyo ananem uyuyo ben de uslu cocuk pozlarında barbıe evımle oynuyorum ama akım dısarı da cıglık cıglık cıgıran kız arkadaslarımda kafamda turlu tılkıler gezınıyo kalkıyorum uzun arastırmalar sonucunda anahtıarı bulup kapıya takıyorum ve gene buyuk bı guc sonucu kapıyı acıyorum ama sokaga cıkmam bunu yapmam demek tv ızleyemem sokaga cıkmaam ve abur cubur yıyememem demek o kadar cezayı goze alamıyorum ama ıntıkam almalıyım kapıyı acıyorum ve buyuk bı hızla kapatıyorum aynı hızla anemın yatak odasına kosup yorganların konuldugu yuklukle dolabın arasına saklanıyorum ses cıkarmıyorum hıc annem ananem feryad fıgan gece olana kadar benı arıyolar aradan gecen 5 saat sonra acıkıyorum ve seslenıyorum ''anneeeeeeeee burada kaldımmmmmmmmmmm'''':D:D:D:D:D:D:D:D sonrasında ne mı oldu bır hafta ne park ne sokak ne cızgı fılm nede cikolata ........hepsı bana uzak kaldı:D:D:D:D:D:D:D(keske bu cezayı alacakmısım madem sokaga cıkaymısım ah cocukluk ıste naparsınız)

Ce: anneeeeee sıkıstımmmmmm

allah seni diyar napmaya... iyi olmuş sen misin kandıran kalırsın cezayla işte oh olmuş ozaman sana:hhh:

Geri