Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

anneler günü için resimler

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

anneler günü ile ilgili resim anneler günü ile ilgili resimler günüyle resimler için günüyle resim [​IMG]

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: anneler günü için resimler

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: anneler günü için resimler

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık

anneler günü için resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü için mesajlar

Anneler Günü için mesajlar

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu...
  2. Anneler günü için en güzel mesajlar

Anneler günü için en güzel mesajlar

Nasıl anlatılır ki kelimelerle Annem. O ne muazzam bir varlık,o ne büyük bir lütuf bizler için.O ki yemedi yedirdi,içmedi içirdi ben hasta olduğumda sabahlara dek baş ucumda gözyaşları döken,bir tehlike sezdiğinde canını feda etmekten zerre kadar çekinmeyen tüm yaşamını çocuklarına adamış vefakar,cefakar ANNEM… ” Cennet,anaların ayakları altındadır” hadis-i şerifinin 1400 sene önce işaret...
  3. Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013

Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013

Bu sayfa; Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her yıl dünyada kutlanan Anneler Gününün gelmesine fazla bir zaman kalmadı. Elbette ki annelere olan sevgi, saygı ve bağlılık bir güne sığmaz. Onlar her zaman eli öpülesi, baştacı edilesi insanlar ancak siz yine de o günü boş geçirmemek, annenize bir sürpriz yapmak istiyorsanız, şimdi...
  4. Anneler Günü İçin Güzel Mesajlar 2014

Anneler Günü İçin Güzel Mesajlar 2014

anneler günü mesajları, anneler günü için mesajlar, anneler günü güzel sözleri Sevgili melekler, anneler günü için öncelikle annenize bir mesaj yollayıp sonrasında sürpriz bir ziyaret yapabilirsiniz. Bunun için sizlerle harika anneler günü mesajları paylaşmak istiyoruz. İşte hayattaki en kıymetli varlıklarımızın başında gelen annelerimiz için güzel mesajlar... » Her zaman senin...
  5. Anneler günü için resimli güzel sözler

Anneler günü için resimli güzel sözler

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü anneler günü olarak kutlanıyor. Aslın da annelerin günü sadece bir güne sığdırılmamalı... Ne yaparsak yapalım onların hakkını bir gün de ödeyemeyiz.. Anneler günün de kutlama kartları, anneler günü mesajları ve sözleri ile birlikte herkes kendi bütçesine göre alabileceği hediye seçenekleri ile annesi için farklı süprizler yapmak ister. Onu bu güzel ve...

Sayfayı Paylaş