Etiketler:
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Annelik bambaşka bişey

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sunucu oyuncu Pınar Altuğ kendisinden küçük olan oyuncu Yağmur Atacan'dan çocuk sahibi oldu yeni doğum yapan güzel oyuncunun kilo problemleri var mı haberimizde.....

KİLOLARINI SORUN ETMİYOR
    < Konu Resmi..>

PINAR ALTUĞ HAMİLELİK SONRASI VEREMEDİĞİ KİLOALARINI HİÇ DERT ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Geçtiğimiz ay Su isimli kızını dünyaya getiren Pınar Altuğ Atacan bebeğini emzirdiği içn kilo vermeyi düşünmediğini söyledi. 5 kilo fazlası olduğunu söyleyen Pınar Altuğ Atacan, 'Kızımın büyüsüne o kadar kapıldım ki başıma gelen hiçbir kötü şey beni üzmüyor.' diye konuştu.

Annelik bambaşka bişey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik bişey

Değişik bişey

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.
  2. Aşık kadın bambaşkadır

Aşık kadın bambaşkadır

Ah şu aşk,başa bela aşk..Gerçekten de aşk adama herşeyi yaptırıyor.Yakıyor yaktırıyor düştüğü yeri ateş misali...Aşk erkekte de kadında da aynıdır.Diycem ama kadın aşık oldu mu gözü hiçbirşey görmez.Aşık kadın bambaşkadır:seker: Aşk insanın dengesini bozan ve biraz da sersemleten bir durumdur. Aşık kadın her şeyi göze alır ölümü bile…. 15 Ekim 1917’de Paris Vincennes Kalesi’nde bir kadın...
  3. Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

Yeşim Salkım - Bambaşka ( 2009 )

yeşim salkım ban güneş gibi gel 2009 yılına şurda az bir zaman kala albüm çıkaran sanatçıların arasına Yeşim Salkım'da katıldı.Yepyeni albümü "Bambaşka" ile müzikseverlerle buluşan Yeşim'in albümüyle ilgili sizlere bazı detaylar vermek istiyorum Albümde yer alan şarkılar: 1 – Bana Güneş Gibi Gel Söz – Müzik: Serdar Ortaç Düzenleme: Suat Aydoğan 2 - Sana Doğru Söz: Fikret Şeneş...
  4. Annelik Duygusu

Annelik Duygusu

Bir yerde okudum ve çok hoşuma gitti her anne olan kişinin bildiği şeyler bazıları ama ben genede paylaşmaktan yana denedim şansımı :) Annelik öyle yüce bir duygudur ki , alfabedeki tüm harfler bir araya gelse o duyguları anlatamaz , hiçbir kalem bunları tam manası ile yazamaz. Annelik duygusu kız çocuğun yapısında vardır. Daha küçükken eline oyuncak bir bebek versen ona sevgi ile...

Sayfayı Paylaş