Annem çok soguk ve ilgisiz neden oluyor bu kızlar

• Konbuyu başlatan Sibelsibelsibel
  • Başlangıç tarihi
S

Sibelsibelsibel

Forum Okuru
Annem çok soguk ve ilgisiz neden oluyor bu kızlar

ANNEM BANA KARŞI İLGİSİZ ANNEM BANA KARŞI SOĞUK

Merhaba hanimlar size icini dökmek ve tavsiyelerinizi sormak istiyorum.
Benim icimi yiyip bitiren sey annem. Bana karsi cok soguk. Artik hal ve hareketleriyle de belli etmeye basladi eskiden bu kadar degildi batmiyodu. Biz 2 kardesiz bi tane abim var. Annem türkiyede yasiyor ama suan yurt disina yanimiza tatile geldi. Abimlerde kaliyo. Ben hamileyim 3. cocugumu dogurcam Allah kismet ederse 3 hafta sonra. Annemin yaptigi bikac bsyden bahsediyim size.
Mesela annem türkiyeden gelirken bikac hediye almis kizlara ve eve yiyecek bİsyler. Günlerce beni arayip sordu ille kocana gösterdinmi anlattinmi kayinvalidenlere annem bi valiz hediye getirdi diye soruyo. Diyorum esim gec geldi aklima gelmedi ertesi gün yine soruyo. Demekki gösteris icin getiriyo diye düsünüyorum. Annemi aliyorum gezmeye alisverise götürüyorum kendimle beraber. 2,5 yasinda cocugumu ben kaldiriyorum durmuyo kucaklamak zorunda kaliyorum. Hem diyo bana agir kaldirmasaydin diye hemde ne bi cocugun elinden tutuyum bi kucaklayim demiyo umrunda bile degil.
Bunlar ufak tefek seyler ama kulaklarimla duydum komsulara abimlerdeyken oglumun cocuklari daha baska tabi dedi sok oldum. Zaten belli ediyo severkende konusurkende. Benim cocuklarima soguk ve mesafelidir azarlar kusur bulur. Cok üzülüyorum. Büyük kizim 6 bucuk yasinda artik farkina variyo ve soruyo ne diyecegimi bilemiyorum. Bana tek kelime anlatmazlar dislarlar bende elimden geldigi kadar giderim hediyeler alirim yardim ederim. Annem bana gelmez öyle pek geldiginde de ya uyur ya tv izler cocuklarimla bile ilgilense yeter ben bsy beklemiyorum ondan. Kücük kizim annemin elinden lokma alipta yiyemiyo corap bile giydirtmiyo cocuk bile farkinda yabanci gibi oldugunun. Ama annem böyle davrandikca bende ne yapacagimi sasiriyorum. Yeni degil annem yillardir böyle. Napsam nasil kafama takmasam bilmiyorum.
Cok uzun oldu hakkinizi helal edin

Moderatör tarafında düzenlendi:
annenizle ilişkinizi uzak tutun sizde o da kimi seviyorsa onda dursun. bu kadar yapıp edip neden soğuksun demeye cürret ederse kendine sor diyin.hiç beklenti içine girmeyin ama uzak ta durun 3 evladınız var sizi sevenler "yanınızda olmak isteyenlere" sıkı sıkı sarılın.

ah canm uzuldum okuken aslında garıp annenızın sıze soguk davranması sızde annesınız evladınız ne yaparsa yapsın soguk davranamzsını ıcten ıce krılsanız bıle bnce annenızı alın karsınıza konusun belkı anlatamadıgı bır sorun vardır cozum bulun baktınız konusuncada duzelmıyo demekkı annelık duyguları malesef cok zayıf annenızn bırde evlat ayrımı yapıo gıbı seyler yazmısnızya :(eger sızden dolayı boyle davranıyosa telafı etmeye calısın bırde oyle deneyın

Geri