AnneSinden utanan çocuk !! Lütfen okuyun anne şefkatini görün.....

M

Monera

Forum Okuru
AnneSinden utanan çocuk !! Lütfen okuyun anne şefkatini görün.....
ßir çocuğun annesinin gözleri yokmuş oğlunu bir gün okula götürken çocuğun arkadaşı hep annesiyle dalga geçiyormuş aaa annesine bak gözü yok haahaha falan filan(allah kimseye vermesin) çocuk annesine usulca bi şeklide anne ben senden çok uatnıyorum bi daha beni okula götürme demiş
annesi içtenlikle ağlamış çocuğuna belli edicek şekilde aradan yıllar geçmiş ve annenin çocuğu çocuk çoluğa karışmış bir gün annesi torunlarını görmek için oğlunun evine gitmiş ve torunlarım nerde demiş oğlu çağırmış annenin torunalrını ve sarilim derken torunlar kaçmış korkmuşlar ve oğlu annesine gene demiş usulca ir şekilde anne ben senden utanıyorum birdaha bize gelme çocuklarım korkuyo demiş. annesi artık saklayamamış durumu demişki: Oğlum utanması gereken ben değilim sensin çünki sen doğduğunda gözlerin yoktu demiş...

Cevap: AnneSinden utanan çocuk !! Lütfen okuyun anne şefkatini görün.....

evet ya annelik hiç bir şeye benzemiyor hep evlatların kendinden önce geliyor hayat onlara endeksleniyor Allah iyi anne olmamızı nasip etsin inş.
emeğine sağlık canım çok güzel bir yazıydı

uff yaaa:(:( çok kötü birşey ben olsam konuşmazdım bir daha oğlumla. böyle bişey görmedim ben hayatım boyunca nefret ettim şimdi bu çocuktan:( piss ya

valla benimde moralim bozuldu yaa off offffffffff

allahim bu nasil bisey ya:cry:
allah annemi basimdan eksik etmesin canim o benim yaaa

Geri