Aqualtis çamaşır makinesi

M

Misafir

Forum Okuru
Aqualtis çamaşır makinesi
Aqualtis çamaşır makinesi
elebey0118.jpg
İtalyan beyaz eşya üreticisi Indesit Company, Türkiye'de 10 yıldır ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunuyor.Modern stili ve yenilikçi tasarımı ile beyaz eşya sektörüne yeni bir konsept getiren Indesit Company markası Ariston, 2006 yılında kullanıcıların karşısına teknolojisi ve tasarımı ile dikkat çeken bir ürünle çıktı.

Ariston'un sunduğu Aqualtis, teknoloji ve estetik tutkunları için sıradışı bir çamaşır makinesi. Ariston markası teknolojik yenilik konusundaki kararlılığı sayesinde 2006 yılında İtalya'da Ecohitech "Çevre Dostu" ödülünü kazandı.

Ariston Aqualtis'in "çevre dostu" ödülünü almasındaki en önemli etkenler:
A+ enerji sınıfı olması, Su ve enerji tüketimini %10 azaltan SuperEco sistem teknolojisi, %25 su ve %40 enerji tasarrufu sağlayan “Mini Yıkama” fonksiyonu, ses kirliliğini azaltan super sessiz teknolojisi özellikle çocukların güvenliği için tasarlanan kapak içindeki deterjan haznesi.

Ariston Aqualtis, tek ödülle yetinmedi ve ardından ekoloji kategorisinde "Alman PLUS X" ödülünü kazandı. Son olarak Avusturalya'dan gelen bir haberle Ariston Aqualtis, Vipac "En İyi Su Tasarrufu" ödülünü aldı ve beyaz eşya sektöründe kendini "Çevre Dostu" olarak ispatladı.

Ariston, tamamen "su, zaman ve enerjiden tasarruf" mantığıyla geliştirilen Aqualtis ile, kullanıcılara teknoloji ve estetiğin yanısıra çevre dostu bir ürün sunmanın gururunu yaşıyor.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
8K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
TİTAN
T
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Misafir
M
Üst