Araba Amblemlerinin Anlamlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ingilizce nickler, anlamlariyla birlikte...

Ingilizce nickler, anlamlariyla birlikte...

ingilize nickler ciks nickler en ciks ingilizce nicker ingilizce şarkı sözleri ve anlamları I'm just a girl with a crush on you (ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım) Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying? (Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen bana,kalbimin ağladığını bilmiyor musun?) Look into my eyes, you will...
  2. Arap

Arap

Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Bir aramın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder.Bir yerden para gelecek, işte başarılı olacaksınız ve seyahate çıkacaksınız demektir. Birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin işareti de olabilir.Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.Rüyada arap görmek, Cenabi Hakk'in. "Bu (Kur'an...
  3. Araba Markalari Ve Anlamlari...

Araba Markalari Ve Anlamlari...

:n028::flirt: AUDI (Accelerates Under Demonic Influence) Seytanin etkisiyle hizlaniyor BMW (Bought My Wife) Karimi satin aldim BUICK (Big Ugly Indestructible Car Killer) Buyuk cirkin yikilmaz otomobil katili CHEVROLET (Cheap Hardly Efficient Virtually Runs On Luck Every Time) Ucuz verimsiz her seferinde sans neredeyse yaver gidiyor DODGE (Darn Old Dirty Gas Eater) Her yere benzin...
  4. Araba markalari ve anlamlari

Araba markalari ve anlamlari

AUDI : Another Ugly Deutsche Invention (Bir diger çirkin Alman Icadi) BMW : Brings Me Women(Bana Hatunlari Getirir) FIAT : Failure in Italian Automotive Technology (Italyan Otomotiv Teknolojisinin Hatası) FORD : Fast Only Rolling Downhill(sadece yokus asagi hizlanir) SAAB : Shape Appears Ass-Backwards( Popo Görünümlü) HYUNDAI : Hope You Understand Nothing's Driveable And...
  5. İMKB Ambleminin Anlamı Nedir?

İMKB Ambleminin Anlamı Nedir?

imkb nedir imkb ne demek nin açılımı açılımı istanbul ambleminin anlamı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nın amblemi üzerinde daire şeklinde olup, amblem küreselliği çağrıştırırken, alt kısmındaki yatay çizgi Türkiye’nin 36. ve 42. paraleller arasındaki yerini gösterir. Yukarı doğru eğri çizgi, Türkiye’nin Avrupa ve Asya kıtaları arasındaki köprü görevini temsil ederken, kuzey ve güney...

Sayfayı Paylaş