1. küçükmelek123

  küçükmelek123 Üye Üye

  Kayıt:
  22 Ekim 2012
  Mesajlar:
  95
  Beğenilen Mesajlar:
  30
  Ödül Puanları:
  18

  Aradığım adam sen değilsin!!!

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında küçükmelek123 tarafından paylaşıldı.

  Kalbimde derin yaralar var, senden değil merak etme, sen o yaraların yakınından bile geçemezsin. Kolay mı bunca şeyi bilen bir kadını acıtmak, sen henüz o yolun başına bile gelemezsin.
  Senden çok önce geçtiğim aşkın kollarından, zaten adı üstünde aşktı! Kanattı, yaktı, kavurdu, soldurdu. Yaş yerine kan aktı gözlerimden, öyle bir büyüydü ki; ne öldürdü, ne güldürdü.

  Bedenimde değmemiş, dokunulmamış, çizilmemiş yer bırakmadı; gönlümü zaten söylemiyorum. Ben o yaraları iyileştirirken büyüdüm. Bir adamı öyle bir sevdim ki; ölümü tadıp gördüm.

  Sen şimdi yanımdan geçiyorsun, aklın havada, sana yandım sanıyorsun. Aklını başına topla be çocuk, sen daha hayatı bile tanımıyorsun.

  Adam olmak kolay değil benim gibi kadınlara, bu laflarım da şımarıklıktan sanma, tam tersi, çok acıyarak öğrendim her şeyi, o yüzden başım önümde durur ama onurum ayakta. Sen şimdi yanımda durup niyetleniyorsa benimle olmaya, gülümsüyorum sana, yaşın kaç olsa, kalbin çocuk daha…

  Aradığım adam sen değilsin ki; sende kalayım. Bir sıkımlık canın var, onu da ben mi alayım? Hangi gücünle bükebilirsin ki kolumu? Beni kesmez başka türlü adam, sözü, özü bir olacak, gürleyecek masaya vurdum mu yumruğu.

  Sen mesaj atacaksın bana “eve gidince mesaj at” diye, ben de adamdan sayacağım seni, koluma takacağım koca diye. Boş ver sen bak işine gücüne, aradığım adam sen değilsin. Hatta benim terazide birkaç çekiyi de geçmezsin.


   

  Ekli Dosyalar:

Aradığım adam sen değilsin!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sen Adam Olmazsın

  Sen Adam Olmazsın

  sen adam olmazsın sen adam olamazsın olmazsın şiir Sen Adam Olmazsın Kaybedilen her ömür Yürekler bin bir parca Belki zaman bilir Bir cagre bulabilir ama Sevgiler her biri bir yerde Umursamazsin, anlamazsin Senin aglamadan zaten karin yok Senin yikilmakta karin ne olabilirki? Sen alismisin cöküp yalnizligina Bir duvarin kenarinda Kendine destan okumaya alismisin Sen alismissin.... Ben...
 2. SEn GÜçlüsün DEğil mi? HAYAT

  SEn GÜçlüsün DEğil mi? HAYAT

  SEN GÜÇLÜSÜN DEĞİL Mİ hayat!! İstemesem... Uzanmasam onlara doğru... Avuçlarımı açıp yalvarmasam Allahıma, bu kadar uzak hissetmiyorum onları. Attığım her adımda uzaklaşmıyor hayallerim o zaman. Hayat bana hiçbir zaman çok istediğim şeyleri vermedi. Çok istemek başarmanın yarısıydı hani! Öyle öğretmişlerdi bana... Başarmak... İmkansızı başarmak mucize değil miydi? kaynak: GeldiK Peki ne...

Sayfayı Paylaş