1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Arap Birliği'nden Erdoğan'a destek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Arap Birliği Genel Sekreteri Musa, Erdoğan'ın Davos'taki paneli terk etme konusunda "haklı olduğunu" söyledi.

Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa AP'ye yaptığı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın hareketinin "anlaşılır" olduğunu belirterek, "Sayın Erdoğan söylemek istediğini söyledi ve ayrıldı. Hepsi bu. Kendisi haklıydı" dedi.

Musa İsrailliler ile ilgili olarak da "onlar dinlemez" dedi.

Eski Norveç Başbakanlarından Kjell Magne Bondevik ise Başbakan Erdoğan'ın paneli terk etmesine "çok üzüldüğünü" söyledi.
    Bondevik, "Şimon Peres'i yıllardır tanıyorum ve Erdoğan'ı da tanıyorum. Şimon Peres'i asla hiç bugünkü kadar heyecanlı görmedim. İsrail'e uluslararası topluluktan çok fazla kişi tarafından saldırıldığını düşündüğünü sanıyorum. Kendini tecrit edilmiş hissetti" dedi.

Bondevik, "Erdoğan'ın (paneli) terk etmesine çok üzüldüm. Bu, durumun ne kadar zor olduğunun bir göstergesi" dedi.

Reuters ajansı da haberi, diğer ajanslara benzer şekilde verdi.

Arap Birliği'nden Erdoğan'a destek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arap

Arap

Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Bir aramın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder.Bir yerden para gelecek, işte başarılı olacaksınız ve seyahate çıkacaksınız demektir. Birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin işareti de olabilir.Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.Rüyada arap görmek, Cenabi Hakk'in. "Bu (Kur'an...
  2. Türkiye'ye destek

Türkiye'ye destek

Avrupa, İstanbul'da meydana gelen ve 17 kişinin ölümüne yol açan terörist saldırıyı lanetledi. Avrupa Komisyonu Sözcüsü Amadeu Altafaj, "İstanbul Güngören'de düzenlenen bombalı saldırıyı en güçlü ifadelerle kınıyoruz ve Türkiye'ye terörle mücadelede destek verdiğimizi bildirmek istiyoruz" dedi. AB Dönem Başkanı Fransa ise, "AB, terörün her türlüsüne karşı ve terör ile mücadelede...
  3. Yılmaz Erdoğan'a göre erkeklerin hatası

Yılmaz Erdoğan'a göre erkeklerin hatası

ERDOĞAN'A GÖRE ERKEKLERİN HATASI!YILMAZ ERDOĞAN 'EŞİNİZ BELÇİM ERDOĞAN'IN OYUNCULUĞUNU NASIL BULUYORSUNUZ' SORUSUNU ŞÖYLE YANITLADI. Yılmaz Erdoğan D-Smart dergisine verdiği röportajda 'Eşiniz Belçim Erdoğan'ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz' sorusunu şöyle yanıtladı: 'Eşimin oyunculuğunu beğeniyorum. Bu atölye sürecinde 70 tane çırak geldi geçti buradan. Belçim de onlardan biri. Dolayısıyla...
  4. 'Erdoğan'a Nobel verilsin'

'Erdoğan'a Nobel verilsin'

İran'da, Davos'taki çıkışından sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek açıklamaları sürüyor. Büyük Ayetullah Nasir Mekarim Şirazi, Erdoğan'ın 'yeni bir savaşı önlediğini ve barışa büyük katkı yaptığını'' belirterek, kendisine Nobel Barış Ödülü verilmesini önerdi. Eski Meclis Başkanı Gulam Ali Haddad Adil de, 'Erdoğan'ın konuşmasını cesurca ve İslam dünyasındaki gelişmenin açık delili''...
  5. Obama'dan Erdoğan'a övgü

Obama'dan Erdoğan'a övgü

Başbakan Erdoğan'la görüşen ABD Başkanı Obama, "Erdoğan'ın liderliğinden çok etkilenmiştim" dedi. Erdoğan ve ABD Başkanı Barack Obama, Başbakınlık Merkez Bina'daki görüşmenin ardından Başbakan Erdoğan'ın makam odasında birer açıklama yaptı. İlk sözü alan Başbakan Erdoğan şöyle konuştu: ''Bölgesel konuları değerlendirme imkanımız oldu, Afganistan, Irak, Orta Doğu gibi. Ve tüm...

Sayfayı Paylaş