1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Arap Güzel Buket Araz ile röportaj

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  buket araz boxer buket araz aras boxer aras geniş aile Buket Araz, arap güzeli, adanalı, geniş aile, boxer dergisi röportajı, haberleri burada arkadaşlar

  [​IMG]

  "Adanalı" dizisinden sonra "Geniş Aile" ile beğeni toplayan Arap güzel Buket Araz, Boxer Dergisi için, röportaj vermiş. bizden de kaçmaz diyor ve o röportajdan güzel kesitleri sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

  Buket Araz, hakkında bilinmeyenleri Boxer dergisine anlattı.

  Siirtli oluşunuz dışında hakkınızda pek bir şey bilmiyoruz. Biraz çocukluğunuzdan bahseder misiniz?

  - 1984 Siirt doğumluyum. Arap asıllıyım. Babam Suriye göçmeni ve Arap asıllı, annem Muşlu. Siirt’te Kürtçe konuşuluyordu. Ben 4 yaşındayken İstanbul’a geldik. Tabii İstanbul’a gelince Türkçe bilmediğimden zorluk yaşadım. Daha sonra annem evlendi. Ağabeyim de evlenince biraz yalnız kaldım ama bu sayede tek başıma mücadeleyi iyi öğrendim.

  Doğduğunuz bölgenin şartları yaşamınızı nasıl etkiledi?

  - Çok küçük yaşta Siirt’ten ayrıldığım için aslında yaşamımı fazla etkilemedi. Oraları çok da net hatırlamıyorum. İlk defa bu sene tekrar gittim. Çok duygulandım. Doğduğum yeri görmek güzel bir deneyim oldu.

  Okul yaşamanız nasıldı? Nerede okudunuz?

  - Çok iyi bir öğrenciydim. İstanbul’da okudum. Çalışkan, sessiz sakin bir çocuktum. İlkokuldayken Türkçe bilmediğimden derslerim kötüydü. Türkçe’yi öğrendikten sonra derslerim düzeldi. Sporla her zaman ilgileniyordum. Küçükken erkeklerle futbol oynamayı severdim.

  KÜLTÜR ŞOKU YAŞADIM

  Sizi bu şehirde en çok zorlayan şey ne oldu?

  - İstanbul’a geldiğimde kültür şoku yaşadım. Konuşmam anlaşılmadığı için çocuklar dalga geçiyordu. İlkokul zamanlarında zorlandım. Sonrasında rahattım. Sanırım Türkçe konuşamamak, kendimi tam anlatamamak beni en çok zorlayan şey oldu.

  “Geniş Aile” dizisi için teklif nasıl geldi?

  - Beni ajansım aracılıyla buldular. Oradan teklif geldi, biz de değerlendirdik.

  Daha önce ne yapıyordunuz?

  - Oyunculuk hep vardı. İlk olarak reklâmlarda oynadım. Sonrasında dizi ve film teklifleri gelmeye başladı.

  Teklif gelmeden önce dizinin izleyicisi miydiniz?

  - Sevdiğim bir diziydi.

  Rolünüz sürekli mi? Devam edecek mi karakteriniz önümüzdeki sezonda da?

  - Dizide sürekli varım. Şimdi sezon finali yapıldı. Önümüzdeki sezon devam edeceğiz.

  Bu sizin ilk oyunculuk deneyiminiz mi?

  - “Adanalı” ilk dizi deneyimimdi.

  SPİKER OLMAK İSTİYORUM

  Bu arada TRT 6’dan da sunuculuk teklifi almış, fakat kabul etmemişsiniz. Neden?

  - Teklif aldım, fakat samimi bulmadığımdan kabul etmek istemedim. Bana yakın gelmedi. Orada çalışan insanların enerjisi bana uymadı aslında.

  Size teklif getirmelerinin en büyük nedeni Kürtçe biliyor olmanız mıydı?

  - Kürtçe bilmem çok etkili oldu tabii ama ekran yüzüm ve duruşumun da teklif getirmelerinde etken oldu.

  İleride kendinizi nasıl bir yerde görüyorsunuz?

  - Haber spikerliği yapmak istiyorum ama oyunculuk her zaman daha ön planda. Kadın veya moda programı da yapabilirim. Film teklifleri de var. Ama ben yavaş yavaş, sağlam adımlarla ilerlemek istiyorum.

  PİLATES TEMBEL SPORU

  Sporla uğraştığınız yazıyor bazı internet sitelerinde ama hangileri olduğuna dair bir bilgi yok... Ne sporu yapıyorsunuz?

  - 10 senedir spor yapıyorum ve spor akademisine hazırlanıyorum. Kickboks ve fitness yapıyorum.

  Kadınlar genelde pilates falan yaparlar. Sizinki biraz aykırı gibi...

  - Pilates bana tembel sporu gibi geliyor. Pilatesi diğer sporlarla yaptığınızda tabii ki etkili ama tek başına bir işe yaramaz. İnsanlara fitness yaptıktan sonra koşmak zor geliyor. Spor inanılmaz azim isteyen bir şey. Yaşam biçimi haline getirmeniz gerekiyor. O yüzden ben daha sert ve zor sporları seviyorum. Stresimi onlarla atıyorum.

  Extreme sporları sever misiniz?

  - Adrenalini seviyorum ama panik atak olduğumdan yapmaya gelince korkuyorum. Yoksa çok isterdim.

  BENİ ALDATTI, AYRILDIM

  Erkek arkadaşınız bir kadınla tek gecelik ilişki yaşasa, göz yumar mısınız, yoksa ayrılır mısınız?

  - Erkek arkadaşım beni aldattığı için ayrıldım. Öyle tek gece falan fark etmez, aldatmanın hiçbir türlüsünü kaldıramam, hemen ayrılırım.
   
Arap Güzel Buket Araz ile röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hande Subaşı ile röportaj

  Hande Subaşı ile röportaj

  cemal toktaş röportaj hande subaşı röportaj hande subaşı babası güzel oyuncularımızdan hande Subaşı Güneşi Gördüm filiminin çekimlerinde epey bi yorulmuştu... şimdide bir dergide ki röportajını sunuyoruz..... 'ARTIK FİLMLERDE SEVİŞEBİLİRİM!' GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİNİN GÜZEL ZEHRA’SI HANDE SUBAŞI'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Hande'ye buluştuğumda gözlerime inanamadım, bir deri bir kemik kalmıştı....
 2. 1 sayısı ile röportaj

  1 sayısı ile röportaj

  1 bu eksikti demeyin.Neden eksik kalsın ki :DBuyrun okuyun :dil: Neden sayı olmak için 1 'i tercih ettiniz? -Bir olayın başını çekmeyi çok seviyorum. Halay başı, sıra başı olmak mesela, ne kadar zevklidir. Başlamayı seviyorum aslında biraz da. Sayı saydıkları zamanlarda, çocukların ilk benden bahsetmeleri çok hoşuma gidiyor. Sonra birdirbir oynamaları da öyle. (gülüşmeler) Her şeyin...
 3. Tavuk_kavurma İle Röportaj

  Tavuk_kavurma İle Röportaj

  Kızlar geçtiğimiz günlerle adminlerle konuştum ve onların da onayıyla her hafta bir meleğimizi tanımmak amaçlı (tabiki kirli çamaşırlarınıda ortaya dökmekte var )röportaj yapmaya karar verdik.... pasika adminimle uzun uzuuunn düşükten sonra ilk haftanın konuğu belli oldu :D Tavuk kavurma ile güzel bir soru cevap röportajı yaptık.... sevgil tavuk_kavurma; öncelikle sitemizi nasıl...
 4. Sadmin İle Röportaj

  Sadmin İle Röportaj

  isminiz nedir? İsmim Sadmin Site sahibiyim özel isim kullanmıyorum k.bakma :) Burcunuz nedir? Boğa burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum Hangi takımlısınız? Cim Bom Bom Fobileriniz var mıdır? Tek başına bir evde asla uyuyamam :) Bize kısaca hobilerinzden bahseder misiniz? Bağlama gitar, bilgisayar, bilişim, kız olsaydım bide buna köçeklik eklerdim :) Ne tür müzik dinlersiniz? Halk Müziği ve...
 5. ßelen ile röportaj

  ßelen ile röportaj

  Herkesin yoğun isteği üzürine bu hafta belen oldu haftanın konuğu aslında hafta içi paylaşcaktım hem dayanmadım hemde bilgisayarda sorun olduğu için şimdi paylaştım buyrun meleklerim röportajımızı okuyalım Süpermod ßelenimiz nasıl biriymiş öğrenelim :D:D 1- Nickiniz belli Belen peki gerçek isminiz Elif'i değilde neden Belen olarak kullandınız ?. Tatlım BeLeN i seviyorum ayrıca sebebi...

Sayfayı Paylaş