Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”
arçelik çamaşır makinası fiyatları arçelik direct drive direct drive çamaşır makinaları makinesi
elebey0023.jpg
Teknolojiye ve Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla ürün yelpazesini sürekli zenginleştiren Arçelik, bir ilki daha gerçekleştirerek 10 kg. kapasiteli çamaşır makinesini tüketicilerin kullanımına sundu. 2004 yılında pazara sunduğu ve taşıdıkları patentler ile dünyada “ilk” olma özellikleri bulunan 7-3,5 kg. kapasiteli çamaşır makinelerinden sonra 10 kg. kapasiteli çamaşır makinesi ile Arçelik, bu ürün serisini tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tamamlamış oldu.

Dünya pazarındaki en büyük kapasiteli yıkama makinelerinden biri olan 5980 model 10 kg. kapasiteli Arçelik çamaşır makinesi, bir defada çok daha fazla çamaşır yıkayabilme imkanı vererek, hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlıyor. Makine ayrıca yorgan, battaniye gibi büyük parçaları da makinede yıkayabilme konforunu yaratıyor.

10 kg. kapasiteli çamaşır makinesi, yüksek yıkama kapasitesinin yanı sıra “XL” teknik özellikleri ile de dikkat çekiyor. 1200 devir ve çift su girişli çamaşır makinesi, direct-drive motoru sayesinde dayanıklı ve sessiz bir kullanım sağlıyor. Ayrıca, suyu direkt olarak çamaşırlara püskürten ve deterjanın hızlı bir şekilde çözünmesini sağlayan su püskürtme sistemi ile de mükemmel yıkama performansı sağlıyor. Arçelik çamaşır makinesinin diğer teknolojik özellikleri arasında açılı eğik tambur, hassas yıkama ortamı sağlayan yıkama topları, büyük-tek parçalar için özel geliştirilmiş battaniye programı, sesli ikaz sistemi, ekonomik program seçimi, mini 30 programı, elde yıkama programı, 170 derece açılabilen 40 cm.’lik Büyük Yükleme Ağzı, akıllı kontrol sistemi, zaman programlama özelliği, kalan zamanı gösterme özelliği, elektronik su kontrol sistemi, elektronik program takip göstergesi, çocuk kilidi, ön yıkama fonksiyonu, ilave durulama seçenekleri, hızlı yıkama fonksiyonu ve devir seçimi yer alıyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 2 bin 200 YTL olan Arçelik 10 kg kapasiteli çamaşır makinesi, peşin fiyatına beş taksitle satın alınabiliyor.Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”
 
Cevap: Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”

oyy çok güzelll ne güzel yorgan yıkanabliyorrr bende 7 kg lık var yetmiyo yaa
 
Geri
Üst