Arif Susam - Yıldönümü

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Arif Susam - Yıldönümü
Arif Susam - Yıldönümü her yıldönümü şenle aşkımızı kutlardık
yeni tanışmış gibi

mutluluktan uçardık
bu gece yıldönümü
artık yanımda değilsin
benden çok uzaklarda
kimbilir kiminleşin

sensiz bir yıl daha geçtı sevgilim mutlumusun
belkide unutmuşsun
yıldönümün kutlu olsun

şimdi böyle seninle
ayrılmış olmasaydık
yine eskisi gibi
bu ani yaşasaydık

Arif Susam - Nice Yıllara hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Arif Susam--Biyografisi.. Arif Susam--Biyografisi..
Arif SUSAM - BİYOGRAFİ 1956 ELAZIĞ DOĞUMLU.İSTANBUL KONSERVATUARI KLASİK BATI MÜZİĞİ BÖLÜMÜNDE YATILI OLARAK SEKİZ YIL ÖĞRENİM GÖRDÜ. PİANO, SİBEMOL KLARNET, ALTO SAKSAFON, TENOR SAKSAFON SANATÇININ ÇALDIĞI ENSTRÜMANLARDIR. 1977 YILINDA...
YerLi sanatçı biyoqrafiLeri 0
Arif Susam - Falda Sen Çıktın Arif Susam - Falda Sen Çıktın
Arif Susam - Falda Sen Çıktın yağmurlardan buluttan, rüzgarlardan gizlerim aşkımı ben kendimden, senden bile gizledim kuruyan yaprak gibi, dökülsede hislerim aşkımı ben kendimden, senden bile gizlerim bir dinleşen kalbimi bir...
A-B Harfli Şarkılar 0
Arif Susam - Hep Senin İçin Arif Susam - Hep Senin İçin
Arif Susam - Hep Senin İçin dilimde beddua, gönlümde acı benim şu halimden daha beter ol nasılda bıraktin yıktın dünyamı goncası açmayan gülden beter ol seni sevdim diye deli dediler aldırmadım seni sevdiğim için bırakırda bir...
A-B Harfli Şarkılar 0
Arif Susam - İşte Öyle Birisi Arif Susam - İşte Öyle Birisi
Arif Susam - İşte Öyle Birisi bu sefer vardım aşka vız gelir gerisi onunla aşk bir başka iste öyle birisi yaşama gücü verdi mutluluk seli verdi herşeyim oluverdi feda ettim canımı kalbim söyler adını hayatımın kadını...
A-B Harfli Şarkılar 0
Arif Susam - Nice Yıllara Arif Susam - Nice Yıllara
Arif Susam - Nice Yıllara bugün senin doğum günün unuttun mü yoksa yine bir arkadaş gibi geldim mutlu yıllar dilemeğe bakma sakın ellerime armağanın gözlerimde damla damla akan yaşlar benden sana son hediye sakın geri döndüm...
A-B Harfli Şarkılar 0