Arkadasimin Askisin

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Arkadasimin Askisin
SLm nasıl anlatıcağımı bilmiyorum herşey bigün bi akraba düğününde başlamıştı birisi vardı ben ona feci bi şekilde tutulmuştum ve benim aşık olduğum çocuğun arkadaşıda beni seviyordu bana önceden söylemişti ve düğün bittikten sonra ben hemen arkadaşlarıma anlatmıştım ondan çok hoşlandığımı ve hoşlanmanın daha da ötesi aşık olduğumu ve aradan zaman geçti ve ben o düğünde gördüğüm çocukla artık işi ilerletmiş telefonlaşıyo mesajlaşıyoduk taki o üzgün haberi örenene kadar arkadaşım nasış birisi anlatsana dediğinde bende tarif ediyorudum işte boyunu filan adını söledim ve şakadan kız yoksa benim eski çıktığım çocuk olmasın mı dedi bende yok be saçmalama gerçi arkadaşımın eski sevgilisini hiç görmemiştim tanımıyodum ve ben ona anlatmaya başladım iyice ve msn adresini verdi bana eski sevgilisinin bana dedi ekle eğer buysa odur dedi ve bende ekledim gerçekten de oydu çok şaşırdım bi anda hayır olamaz bu kadar kötü bir tesadüf dedim kendi kendime ama malesef oydu ve ne diyeceğimi bilmiyordum şok içindeydim bir an hemen ayrılmalıyım dedim kankamın yüzüne bidaha nasıl bakarım dedim ama diğer yandan ona deliler gibi aşık olmuştum kankamın da o zman çıktığı ve çok sevdiği birisi vardı ama o yinede benim çıkmamı istemiyordu ve ben de düşündüm bir an aman sanki dünyada başka aşık olucak kimse yokmu dedim ve ayrılıp unutmaya karar verdim ne kadar acı olsada zaman her şeyin ilacıydı eminim bu da geçer diyordum ve herşeyi oluruna bırakmıştım zaten fazla çıkmadan ayrılmıştık beim hikayem böyle sonunu açıkcası bende merak ediyorum​

Geri