Arkadaşınızı nasıl seçebilirsiniz?

M

Misafir

Forum Okuru
Arkadaşınızı nasıl seçebilirsiniz?
Aile dostlarını kendi yararımız için seçeriz. Birkaç arkadaş türü 'aile' kavramı içinde değerlendirilebilir. Ailenize dahil edebileceğiniz arkadaşlarınızı seçerken akıllı seçimler yapmalısınız. Coşturan arkadaş
Bu tür bir arkadaşın favori sözcüğü 'evet'tir. Böyle bir arkadaş, kariyer hedeflerinizi paylaştığınızda sizi nadiren durdurur ve 'Hedefin için çalış, bunun için git' diyerek ciyak ciyak bağrırır. Sizi ileri doğru adım atmanız için heyecanladırır, teşvik eder. Geçmişe bakarak görülmemiş güzellikleri yönetebildiğinizi başkasının hatırlatmasına gerek yok öyle değil mi?
Seyahati seven arkadaş
Her arkadaşınızla seyahate çıkamazsınız. Eskilerin dediği gibi de dostunuzu en iyi yolda tanırsınız. Uzun yola gitmek, yeni yerler görerek bir macera yaşamak istiyorsanız yanınızdaki arkadaşınızın titiz, takıntılı olmaması, her zaman eğlenmeyi bilmesi önemlidir. Bu şartlara uygun akadaşınızla hem rahatlayabilir hem de eğlenebilirsiniz.

Doğrucu arkadaş Kadınlar kızgın olduklarında çoğu zaman duygularına yenik düşerek durumu doğru değerlendiremez. Bu noktada onlarla birlikte kızan kişilerden çok yapıcı ver farklı açılardan belirtilen yorumlar önemlidir. Bu noktada bir kadın sıkıntı duyduğu bir konuda konuşurken, kendisini tarafsız olarak dinleyecek ve fikir verecek bir arkadaşa ihtiyaç duyar. Kadınlar kendisine her zaman doğru şeyleri söyleyen kişilerle arkadaşlık etmeyi severler.
Sadece eğlenmek isteyen arkadaş
Kadınlar bazen sorunlardan uzaklaşmak için konuşmak değil sadece eğlenmek ister.. Bu nedenle zaman zaman çılgınca veya sakin vakit geçirilebilecek bir arkadaş, her zaman kadınların tercihidir.
Farklı arkadaş

Dünya herkese aynı olanakları sunmuyor. Kadınlar dünyayı daha iyi kavramak ve her dönemde haz almak için farklı yaşlarda ve statülerde arkadaşlara sahip olabilir. Bu tür farklılık ve çeşitliliklar bir kadının hayatını zenginleştirir, bakış açısını artırır.

İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var. Durum Ciddi... Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var. Durum Ciddi...
Öncelikle herkese iyi geceler demek istiyorum. Bu konuyu bu foruma açıp açmamak hakkında çok ikilemde kaldım ama, ikilemde kaldıkça da bir çözüm üretemedim. Açıkçası da sizden başka yardım edebilecek biride çevremde maalesef ki yok. O yüzden...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 3
Ali kadar da mı olamıyoruz arkadaşlar!!! Ali kadar da mı olamıyoruz arkadaşlar!!!
Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 5
Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar
. . Bir kuru ekmeğe muhtaç insanlar vardır ya hani, sadece karnım doysunbaşka birşey istemiyorum diyerek her ağzına götürdüğü kuru ekmek içinbile şükreden o temiz insanlar. Mutluluğu başka yerde arama, mutluluk...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 11
Muhakkak Okuyun Arkadaşlar Kontör Kızlar! Muhakkak Okuyun Arkadaşlar Kontör Kızlar!
. O kadar çok duydum ki arkadaşlarımdan, içim acıyor artık. İnternette ki tüm arkadaşlık sitelerinde vakit geçiren, sohbet eden, sevgili arayan, sadece makara yapan bir sürü kadın-erkek var. Yalnızlığın bu en yoğun sürecini...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 18
İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir? İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?
. İlk defa mı duyuyorsunuz? Ben de birkaç ay önce duydum, Alfa kadın terimini. Önce yeni vizyona girecek bir bilim kurgu filminin adı sandım ama değilmiş. Alfa kadın modern toplumlarda yaşayan kadınlara verilen isimmiş. Ama...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 12