1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Arkadaşınızı nasıl seçebilirsiniz?

  Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Aile dostlarını kendi yararımız için seçeriz. Birkaç arkadaş türü 'aile' kavramı içinde değerlendirilebilir. Ailenize dahil edebileceğiniz arkadaşlarınızı seçerken akıllı seçimler yapmalısınız.
  Coşturan arkadaş
  Bu tür bir arkadaşın favori sözcüğü 'evet'tir. Böyle bir arkadaş, kariyer hedeflerinizi paylaştığınızda sizi nadiren durdurur ve 'Hedefin için çalış, bunun için git' diyerek ciyak ciyak bağrırır. Sizi ileri doğru adım atmanız için heyecanladırır, teşvik eder. Geçmişe bakarak görülmemiş güzellikleri yönetebildiğinizi başkasının hatırlatmasına gerek yok öyle değil mi?

  Seyahati seven arkadaş
  Her arkadaşınızla seyahate çıkamazsınız. Eskilerin dediği gibi de dostunuzu en iyi yolda tanırsınız. Uzun yola gitmek, yeni yerler görerek bir macera yaşamak istiyorsanız yanınızdaki arkadaşınızın titiz, takıntılı olmaması, her zaman eğlenmeyi bilmesi önemlidir. Bu şartlara uygun akadaşınızla hem rahatlayabilir hem de eğlenebilirsiniz.

  Doğrucu arkadaş

  Kadınlar kızgın olduklarında çoğu zaman duygularına yenik düşerek durumu doğru değerlendiremez. Bu noktada onlarla birlikte kızan kişilerden çok yapıcı ver farklı açılardan belirtilen yorumlar önemlidir. Bu noktada bir kadın sıkıntı duyduğu bir konuda konuşurken, kendisini tarafsız olarak dinleyecek ve fikir verecek bir arkadaşa ihtiyaç duyar. Kadınlar kendisine her zaman doğru şeyleri söyleyen kişilerle arkadaşlık etmeyi severler.
  Sadece eğlenmek isteyen arkadaş
  Kadınlar bazen sorunlardan uzaklaşmak için konuşmak değil sadece eğlenmek ister.. Bu nedenle zaman zaman çılgınca veya sakin vakit geçirilebilecek bir arkadaş, her zaman kadınların tercihidir.

  Farklı arkadaş
  Dünya herkese aynı olanakları sunmuyor. Kadınlar dünyayı daha iyi kavramak ve her dönemde haz almak için farklı yaşlarda ve statülerde arkadaşlara sahip olabilir. Bu tür farklılık ve çeşitliliklar bir kadının hayatını zenginleştirir, bakış açısını artırır.   
Arkadaşınızı nasıl seçebilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 499 ünivesiteden birini seçebilirsiniz

  499 ünivesiteden birini seçebilirsiniz

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK) yüksek lisans eğitimini yurtdışında tamamlamayı planlayan gençlere 499 üniversitede yüksek lisans şansı tanıyor. YÖK, 2008-2009 eğitim öğretim yılı itibarıyla yurtdışında yüksek lisan yapılabilecek üniversiteleri belirledi. YÖK, Türk gençlerine 499 üniversitede yüksek lisans şansı tanırken, gençler toplam 36 ülkede yüksek lisans yapabilecek. YÖK’ün yüksek lisans...
 2. Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

  Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

  Facebook Arkadaş Önerme Facebook Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook sitesinde arkadaş önerme nasıl yapılıyor diyen tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda Facebook da arkadaş önerme konusunda bilgiler sunuyoruz. Facebook hesabınıza girdiğiniz zaman sizin için Önerilen insanları ya da Sayfaları görebilirsiniz. Öneriler ana sayfada, yeni kullanıcı tanıtım...
 3. Arkadaşlar Diş Teli Nasıl Takılır

  Arkadaşlar Diş Teli Nasıl Takılır

  Diş Teli Nasıl Takılır kızıma diş teli takılacağını söyledi dr ama korkuyor işin açıkçası bende endişeliyim acaba bu diş teli nasıl takılıyor canı yanar mı ve bir yan etkisi olur mu?
 4. bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar

  bloggerda blog nasıl açılır arkadaşlar

  Ben de blog sahibi olmak, tecrübelerimi paylaşmak istiyorum ama bunu nasıl yapacam.Bloggerda blog nasıl açılır ?
 5. Garnier nemlendirici nasıl arkadaşlar

  Garnier nemlendirici nasıl arkadaşlar

  kızlar yaz geliyor benim cildim çok nemsiz kalıyor kabuk kabuk oluyor acaba garnierin nemlendiricisi nasıl ucuz epey alsam ürün güzel mi kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Garnier pek tutulan ürün mü bilmiyorum eğer diğer ürünlerinden de memnunsanız ben de kullanmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş