Erkek arkadaşım ilişkiye girmek istiyor ben istemiyorum

ışıl29

Yeni Üye
Üye
Erkek arkadaşım ilişkiye girmek istiyor ben istemiyorum

Erkek arkadaşım ilişkiye girmek istiyor ben istemiyorum ne yapmalıyım

Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün evleneceğim erkeği buldum..ama o bekarete önem veren biri ne yapmalıyım hep bunlar var aklımda..karşımdaki benden sex te bekleyeceği için kimseyi kabul edemiyorum:hasta:offf ..biliyorum bu karar bana ait ama sizin yorumlarınızı merak ediyorum yaşayan vardır belki bu durumu..tavsiyeye ihtiyacım var...sevgilerle şimdiden sağolun

Moderatör tarafında düzenlendi:
öncelikle selam,aramıza hoşgeldiniz,ailem bekarete önem veriyor demişsiniz ama çevrenizdeki bi kısımda bunun önemli olmadığını savunuyor.eminimki bunu savunan ailenizden biri değil,emin olun zaten ailenizden biri kuzen,yeğen vs olsa sizin iyiliğiniz ve ilerisi açısından en mantıklı olanı savunurdu.21yaşında daha yolun çok çok başındasınız.karşımdaki benden sex te bekleyeceği için kimseyi kabul edemiyorum demişsiniz.

kusura bakmayın ama bukadar net yazmanız çok tuhaf geldi bana.ozaman şuan sevgili olan herkes birliktemi oluyor?? bence sizin karşınıza hep yanlış kişiler çıkmış,bir erkek eğer gerçekten seviyorsa bence en başta sizinle geleceği düşünür ve kesinlikle acele etmez.herkes kendi içinde yaşıyor ne yaşıyorsa ama bence evlilik öncesi beraber olmak ters.ha

Allah korusun elbette tacizler,tecavüzler çok ayrı bir konu,ki Allah kimseye yaşatmasın böle şeyleri.bence mantıklı bir şekilde düşün ve kesinlikle sonradan pişman olacağınız bi yanlış yapmayın.ya bu kesinlikle benim fikrim elbette karşı çıkacaklarda olabilir.peki örneğin beraber olduğunuz insanla ilişkiye girseniz ve ayrılsanız sonra hayatınıza başka biri girecek onunlada mı beraber olacaksanız,ee o da bitti diyelim ozaman bu böle sürüp gidecek ki bence en yanlış şey. elbette sizin kararınız,ne yaşamak istiyorsanız yaşarsınız, ama size tavsiyem bir adım atmadan önce bin kez düşünün.

öncelikle selam,aramıza hoşgeldiniz,ailem bekarete önem veriyor demişsiniz ama çevrenizdeki bi kısımda bunun önemli olmadığını savunuyor.eminimki bunu savunan ailenizden biri değil,emin olun zaten ailenizden biri kuzen,yeğen vs olsa sizin iyiliğiniz ve ilerisi açısından en mantıklı olanı savunurdu.21yaşında daha yolun çok çok başındasınız.karşımdaki benden sex te bekleyeceği için kimseyi kabul edemiyorum demişsiniz.kusura bakmayın ama bukadar net yazmanız çok tuhaf geldi bana.ozaman şuan sevgili olan herkes birliktemi oluyor?? bence sizin karşınıza hep yanlış kişiler çıkmış,bir erkek eğer gerçekten seviyorsa bence en başta sizinle geleceği düşünür ve kesinlikle acele etmez.herkes kendi içinde yaşıyor ne yaşıyorsa ama bence evlilik öncesi beraber olmak ters.ha Allah korusun elbette tacizler,tecavüzler çok ayrı bir konu,ki Allah kimseye yaşatmasın böle şeyleri.bence mantıklı bir şekilde düşün ve kesinlikle sonradan pişman olacağınız bi yanlış yapmayın.ya bu kesinlikle benim fikrim elbette karşı çıkacaklarda olabilir.peki örneğin beraber olduğunuz insanla ilişkiye girseniz ve ayrılsanız sonra hayatınıza başka biri girecek onunlada mı beraber olacaksanız,ee o da bitti diyelim ozaman bu böle sürüp gidecek ki bence en yanlış şey.elbette sizin kararınız,ne yaşamak istiyorsanız yaşarsınız, ama size tavsiyem bir adım atmadan önce bin kez düşünün.
ne yazlımışsa aynen katılıyorum başka söze hacet yok gerçekten canım daha çokk gençsin aldanma etrafın tuzaklarına düşme sana 2 kız annesi olarak birde tavsiye vereyim canım insanın en iyi dostu kendisidir en iyi dğüşmanıda kendisidi,r sana en çok zararı sen verirsin bitanem yanlışlardan uzak dur senin hakkında ki en iyi şeyleri inan ban aannen ister vede dost olur sana sen istersen ....................

Öncelikle benim çok hasas olduğum bi konudur bu bekaret kesinlikle önemlidir seninle evlenmeyi düşünen insan sana bu teklifi yapmaz.Senle ilişki kurmak isteyen erkek seni kullanıp istediğini elde eder vee sonra tozolur gider kesinlikle bunlara aldanmayın kızlar benimde kızım var daha küçük ama ben şimdiden korkuyorum kendinizi eşlerinize saklayın lütfen aman artık bekaret önemli değil demeyin Toplumumuz malesef örf ve adetleni unutuyor ar namus şref kalmadı arkadaşım kardeşim daha yaşın çok küçük nefsine yenilipte hatalar yapma..

karşımdaki benden sex te bekleyeceği için kimseyi kabul edemiyorum:hasta:offf ..
canım benim bu nedemek? bu sözünle kendini aşagılıyosun ne demek karsımdaki benden bunu bekler böyle bi genelleme yapman yanlış herneyse bekaret bnce önemli bişey istisna durumlar haric

canım arkadaşlarıma katılıyorum... seni gerçekten seven onu beklemez... bekliyorsa bil ki geleceği yok seninle.. seven sana dokunmaya bile kıyamaz.. iyi düşün ve sonradan pişman olma..bu gibi pişmanlıkların geri dönüşü olmuyor çünkü...

Vallahi arkadaşlarım artık aile yapısından mı ahir zamandan mı ne olduğunu bilemiyorum ama malesef artık zamane gençleri bu durumu aşmış durumdalar yani konu taa ne zaman açılmış onun üzerinden geçen zamanda erkekler ilişki yaşamayacağı yaşayamayacağı kişiyi biliyor tamamı ister hayatım tamamı. Zaman baya kötü oldu.

Geri