arkadaslık

ssssssss

Yeni Üye
Üye
arkadaslık
arkadasım samet bana küstü o bnm kankam onu çk sewyyorummm ben sude akmahmut burdan samet yılmaza duyuruyorum kanka özürdlerim bna güzel bir barıs mesajı yazablrmsnzzz??????????????????????:küstüm:

Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaşlık Talebi Nasıl Geri Alınır ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
arkadaşlık arkadaşlık
benim bir arkadaşım arkamdan atıp tutmuş ben bunu başka birinden duydum ama duyduğum kişiye söz verdim ona söylemeyeceğime ne yapmalıyım
Soru-Cevap 2
Arkadaşlık Tekliflerine Kadınların Verdiği Cevaplar :) Arkadaşlık Tekliflerine Kadınların Verdiği Cevaplar :)
Bu konu, arkadaşlık tekliflerine kadınların verdikleri cevaplar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar da erkekler de bazen konuşurken aslında söylemek istediklerini farklı kelimelerle dile getirirler. Açıkça söylenmeyen bu...
Komik Yazılar Duvar Yazıları 3
arkadas bul, arkadas ara, arkadaşlık arkadas bul, arkadas ara, arkadaşlık
Sitemizde izinsiz link vermek, hele de bu tarz linkler vermek kesinlikle yasaktır. Sağlam ve doğru arkadaşlıkların tek...
Burası benim köşem... 0
Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ? Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?
Bu konu; mansde arkadaşlık daveti gelmiyorsa hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir tanıdığınızla msn...
Teknik Destek 0
Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaşlık Talebi Nasıl Geri Alınır ? Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaşlık Talebi Nasıl Geri Alınır ?
Facebookta Arkadaş Talebini Geri Al Facebookta Arkadaş Talebi Nasıl Geri Alınır Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz az önce paylaştığımız...
Teknik Destek 1