Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim
Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim Dönüyorum anne, geldiğim yere Bu sabah kara gökler beni bekliyor
Sokaklar ıslak, ayaz var yine

Bulutlar bu sefer bana ağlıyor Çiçekler açmıyor bu lanet şehirde
Kelebekler kozalarından günahsız çıkmıyor.
Siyah bir tabut görüyorum adım var üstünde
Dinle bak insanlar beni nasıl biliyor.

Ay doğmayacak birdaha, göstermeyecek yüzünü

denizler kabaracak, şimdi çok beklersin o günü Kimse çıkmaz karşına, sevmez seni benim gibi
Gözlerinden okudum verirken veda büşeni.

İnatçı sevgilim
İnatçı sevgilim

Armağan Çağlayan'dan Master Chef yarışmasının 'asabi şef'i hakkında yorumlar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Halit Ergenç 'ten Armağan Çağlayan 'a Cevap ! Halit Ergenç 'ten Armağan Çağlayan 'a Cevap !
Bu konu; Halit Ergenç 'ten Armağan Çağlayan 'a Cevap haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde televizyoncu Armağan Çağlayan Bergüzar Korel 'in oyunculuğunu beğenmediğini dile getirmiş...
Magazin 0
Kenan İmirzalıoğlu 'ndan Armağan Çağlayan 'a Sert Çıkış ! Kenan İmirzalıoğlu 'ndan Armağan Çağlayan 'a Sert Çıkış !
Bu konu; kenan imirzalıoğlundan armağan çağlayana sert çıkış konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sizlere televizyoncu...
Magazin 0
Armağan Çağlayan Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Armağan Çağlayan Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler
Bu konu; armağan çağlayan hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son dönemlerde önce Beren Saat için ağır...
Kim Kimdir ? 0
Üstteki Üyeye Şarkı Armağan Edin Bakalım Üstteki Üyeye Şarkı Armağan Edin Bakalım
Üstteki üyeye hangi şarkıyı armağan etmek istiyorsanız yazın :D şansa bak ben kimseye armağan edemedim şarkı :D
Melek Oyunları 3
Armağan Çağlayan'dan Master Chef yarışmasının 'asabi şef'i hakkında yorumlar Armağan Çağlayan'dan Master Chef yarışmasının 'asabi şef'i hakkında yorumlar
master şef yarışması master chef şefleri armağan çağlayan, Master Chef yarışmasının 'asabi şef'i Batuhan Piatti, batuhan piatti, asabi şef, master chef yarışması Türkiye böyle bir şef, böyle bir juri görmedi Melek'lerim...
Magazin 0