Armani Cengiz Abazoğlu'nu Taklit mi Etti?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Armani Cengiz Abazoğlu'nu Taklit mi Etti?
Bu konu; Armani Cengiz Abazoğlu'nu Taklit mi Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, dünyaca ünlü modacı Armani'nin Oscar Ödül Töreni'nde Naomi Watts'ın giydiği kıyafet Cengiz Abazoğlu'nun 2 yıl önce tasarladığı kıyafetin birebir aynısı. Resimleri incelediğinizde sizin de hak vereceğiniz bu benzerlik acaba kötü bir tesadüf mü?..


armani_cengiz.JPG-176.jpgEskiden sık sık dünyaca ünlü modacılardan esinlenen Türk tasarımcılar; artık en ünlü markalara ilham vermeye başladı. Jean Paul Gaultier'nin geçtiğimiz ayki defilesinde yıllar önce tasarladığı kıyafetin birebir aynısını gören Cengiz Abazoğlu, yeni bir şok yaşadı. Ünlü modacı, bir arkadaşının gösterdiği fotoğrafla neye uğradığını şaşırdı.

İLK BAŞTA KENDİ TASARIMI SANDI

Oscar Töreni'nde Naomi Watts'ın giydiği Armani imzalı kıyafeti gören Cengiz Abazoğlu, 2 yıl önce kendi tasarımı olan kıyafetle olan benzerliği görünce gözlerine inanamadı. 2010'da Paris'te tanıttığı kıyafetle Armani imzalı giysi arasında fark göremeyen Cengiz Abazoğlu, şunları söyledi: "Tasarım dünyasında böyle esinlenmeler ve ilham almalar oluyor. Bu kıyafetteki benzerlik de tabii ki çok şaşırtıcı."


BENZERLİĞİN BÖYLESİ

Naomi Watts'ın Oscar'da giydiği bu kostüm ile Selda Car'ın Abazoğlu'nun 2010'da Paris'te sergilediği defilede tanıttığı kıyafetin özellikle göğüs kısmındaki benzerlik 'pes' dedirtiyor.
 
Üst