Etiketler:
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Armut nasil yenir:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Armut nasil yenir:)))

o armutu bende onu yerimm çok tatlı yaa:Demeğine sağlık

Armut nasil yenir:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armut Yemek, Nasıl Yenir Öğrenin

Armut Yemek, Nasıl Yenir Öğrenin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Armut ağacı

Armut ağacı

Rüyada armut agaci görmek mal ve para kazanmak için halka boyun egen bir kisi ile yorumlanir. Bir rivayete göre, zengin ve halka faydasi dokunan, hayir isleyen bir kisi ile kiyaslanir.
  3. Armut

Armut

Hayra, mal ve nimete, Armudu mevsiminde yemek ve evinde armut görmek toplu mala, Mevsimi dışında armut yemek hastalığa, Armut ağacı bekar kız için evlenmeye, hamile kadın için erkek çocuğa delalet eder.Neşeli ve keyifli olmaktır. Mevsimsiz armut yediğinizi gördüyseniz, bir haram mal kazanabilir ya da hastalığa yakalanabilirsiniz. Armut almak ertelenecek bir yolculuğa; ham armut,üzüntüye...
  4. Avakado Nasıl Yenir Ve Faydaları Nelerdir?

Avakado Nasıl Yenir Ve Faydaları Nelerdir?

avakado nasıl yenir avakado nasıl yenir video nedir Dün marketten avakado aldım fakat daha önce hiç yemediğim için nasıl yenildiğini bilmiyorum ve netten biraz araştırdım... Belki aranızda benim gibi avakadonun nasıl yenileceğini bilmeyenleriniz vardır... Buyrun ozaman avakadonun faydaları nelerdir ve nasıl yenilir? Avokado, kabuğu yeşil, yenen kısımları beyaz, iri çekirdekli bir...
  5. Armut Tatlısı

Armut Tatlısı

tatlılar, armut tatlısı, tarifi, yapılışı,resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. ramazanda iftar menüleriniz için süper bir tatlı melekler armut tatlısı; YAPILIŞI: Armutlar yıkanır, kabukları soyulur. • Yayvan bir tencereye dizilir. 1,5 bardak su ilave edilir. • Hafif hararetli ateşte armutlar yumuşayıncaya kadar pişirilir. Ara sıra, kaşıkla suyundan alınıp...

Sayfayı Paylaş