1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Artıkın Hayır İşindeyim Diyor Gülbenim Ergenim

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

GÜLBEN ERGEN'DEN ENGELLİRE DESTEK! < Konu Resmi..>

GÜLBEN ERGEN, OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ YARARINA 30 İMZALI KİTABINI BAĞIŞLADI.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına gerçekleştirilen ve Guido'nun çektiği 'Engelsiz Gülüşler' fotoğrafları sergisi ise dün TÜYAP Beylikdüzü Marketingist Fuarı'nda açıldı. Serginin en önemli destekçisi Gülben Ergen de serginin açılışına katılarak etkinliğe destek verdi. Sergi alanına gelerek çocuklarla birlikte fotoğraflar çektiren ve kendi yazdığı 'Gülben'den Masallar' kitabını imzalayıp engelli çocuklara hediye eden Ergen, 'Kariyerimin en anlamlı ürünü olan Gülben'den Masallar'ı, bu güzel çocuklarımız için imzalamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sevgi, anlayış ve destek sayesinde, aşılamayacak hiçbir engelin olmadığını göstermek için, engel tanımayan çocukların ‘Engelsiz Gülüşleri'nde ben de varım' diyerek duygularını dile getirdi. Sanatçı 50 masal kitabını satışa sunulması için Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışladı.

Artıkın Hayır İşindeyim Diyor Gülbenim Ergenim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Yasa

Gülben Ergen - Yasa

Bir zamanlar şahindim, yükseklerdeydim indim Ne kadar dalgalıydım, rüzgarlıydım, dindim Yatıştı öfkem, kadir kıymet bildim Sevdiğimi söylerken samimiydim Sen beni boşver, kendini dinle Değişir her şey yasa böyle Arama sorma beni aman, Yok yere kalbini yorma tamam İyiyi, kötüyü göze almadan Sakın ha gelme Farkedersen eğer Hemen her şeyi bırak gel Dünya işleri dursun Ne boş telaşmış meğer...
  2. Gülben Ergen - Sensizlik

Gülben Ergen - Sensizlik

sensizlik zaman duraklattı. sensizlik ölümü anlattı. ben aşk istiyorum. gözlerine yanıyorum. aşkından ağlıyorum sensizlik öldürüyor bu canı. yakma beni yakma beni sensiz olamıyorum. bırakma beni
  3. Gülben Ergen - Belki

Gülben Ergen - Belki

Benimde kendime göre bir kaç sözüm var Benimde kendime göre bir görüşüm var Benimde kendime göre sorularım var Benimde kendime göre cevaplarım var Belki ben değilim aradığını sandığın Belki ben değilim tanıdığını sandığın Belki bir zamanlama hatası Belki de bu yüzden aşığız Benimde kendime göre savaşlarım var Benimde kendime göre barışlarım var Benimde kendime göre kayıplarım var Benimde...
  4. Gülben Ergen, iş yoğunluğundan dolayı eşi Mustafa Erdoğan'lagörüşemediklerini söyledi

Gülben Ergen, iş yoğunluğundan dolayı eşi Mustafa Erdoğan'lagörüşemediklerini söyledi

gülben ergen erdoğan resmi web sitesi MUSTAFA İLE LAPTOP ARACILIĞIYLA YAZIŞIYORUZ' Günaydın'ın haberine göre; Cuma gecesi Rumeli Hisarı'nda sahneye çıkan Gülben Ergen her sene, doğum günü olan 25 Ağustos tarihinde burada konser verdiğini belirtti. Ergen bu kez tarihin farklı olduğunu ve dostlarının kafasının karıştığını şu sözlerle anlattı: "Bugün bana doğum günü mesajları geldi. Biri...
  5. İşte Gülben Ergen'in 15 Yaşındaki Hali!

İşte Gülben Ergen'in 15 Yaşındaki Hali!

gülben ergen 15 yaşında, gülben ergen, gülben ergen çocukluk hali Sevgili melekler, efsanevi evet-hayır yarışmasıyla hafızalara kazınan usta televizyoncu Erkan Yolaç geçtiğimiz gün Her Şey Dahil programına katıldı. Burada kendisine evet-hayır yarışması yaptığı dönemdeki görüntüler izletilirken, şarkıcı Gülben Ergen'in de Yolaç'ın yarışmasına konuk olduğu ortaya çıktı. Yarışmayla...

Sayfayı Paylaş