1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşağılama Sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aşağılayıcı sözler aşağılama sözleri erkekleri aşağılayıcı sözler erkekleri aşağılayan kadınları 1- Hop: Uyarma amacıyla kullanılır...(Zarf) Birden ve hızla yapılan işleri anlatır...
    2- Höst: At, katır, sığır gibi hayvanları, özellikle öküzü durudrmak için çıkarılan ses... Bir kimseyi uyarmak için kullanılan kaba seslenme...

3- Yuh: Hoşnutsuzluk ve öfke anlatır, yuf...

4- Çüş: Yürüyen eşeği durdurmak için söylenen söz... (Hakaret yollu) Yakışıksız bir davranış karşısında söylenen kaba bir söz...

5- Oha: Büyük baş hayvanları durdurmak için kullanılan seslenme. (Kaba konuşmada) Kaba ve yakışıksız bir davranışta bulunan kişilere karşı kullanılan söz...

2. BAŞAK_ASLI.

BAŞAK_ASLI. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Aşağılama Sözleri

saÇma OlmuŞ Ama PayaŞim İÇİn SaĞol

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Sana ayrılıklar kendime mutluluklar diliyorum yalan insan!
    Kırıdğın kalbim düzeldi yeni yeni bırak beni üzerim seni, çık hayatımdan delirtme beni!!! herkez kendi yoluna!

Çaresiz hayatında yalan düşüncelere hapsolmuşsun allah acil şifalar versin sana belki ozaman insan olursun.

Ufak bir sevgiyi kalbime kocaman üzüntüleri senin dertlerine bırakıyorum artık hayata umutla bakıyorum!

Cümlemin sonundaki aralıklarsın, gözümün görmeyeceği ayrılıklarımsın artık!

Temiz ırmakları kalbime sevgi nehrini bedenime arıtılmış temizliği bedenime kara denizleri senin gibi şerefsize bıraktım.

Viran olmuş hayatımın tarumar olmuş kalbimin kırılmış yalan sevgisi’sin! zaten hayatımı bitirmişsin sen bitsen ne olcak alçak!

4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    43
    Bataklıkta çekilen bir belgeselde rol alsan hiç göze batmazsın.

Sen hayatında ikiyüzlü sahtekar birisi olmuşsun, Allah sana akıl versin belki o zaman biraz adam olursun.

Sen benim yaşamımda; en güzel yerde, en çok sevilen biriyken, şimdi bir nokta oldun her şeyi bitiren.

Arkamdan çok konuşuyorsan bil ki yüzüme bakacak yüzün olmadığındandır

Sen Sadece Bütün Kötülüklerin Babası Olmuşsun Sadece kendine göre bir analık arıyorsun..

Sözlerinde Kendin Gibi Yalan! Sen Sadece hayallerine ve yalan Sözlerine inan!!

Aşağılama Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Sözler

Güzel Sözler

gülüm seni benimi kopardım Güzel Sözler Hadi gel tut ellerimi! Benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran. Seni cok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz cizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim! Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise...
  2. güzel sözler

güzel sözler

Özgürlük, içindeki duvarlarda gizlidir... Kendisi ile barışık olmayan herkese darılır... Herkes,kendi uçurumlarının derinliğine inanır... Yaşınız çok geçmeden hissettiğiniz yaşta olmayı öğrenin... İdeallerimiz çoğunlukla bize değil,yaşımıza aittir!... Yalnız kaldığında ağlayabilen bütün insanlar masumdur... İnsanları sevin,buna ihtiyacınız var... Kendini aşan herkes yarışın...
  3. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  4. Şöför sözleri

Şöför sözleri

Şu şöför sözlerine bayılıyorum ya ne kadar yaratıcı ne kadar güzel oluyor çok gülüyorum:D bir kaç örnek verirmisiniz sizde
  5. apaçi sözleri

apaçi sözleri

Kızlar bana yeni ve güzel apaçi sözleri lazım bilenler varsa içinde küfür ve kötü kelime geçmeyenleri bu konumun altından bana verebilir mi teşekkür ediyorum sağolun. iyiki varsınız arkadaşlarım hadi bekliyorum merak ediyorum :)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş