aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!
seni seviyorum nickleri seviyorum nickleri aşığım seni nickler nick
  1. Yalanlar bitmez dudaklar susmaıynca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmaıynca Güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm.
  2. Bir ıyldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir ıyldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.
  3. Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye hazırım.
  4. Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. ınsanı önün gibi ıykan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.
  5. Dün de bugün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındaıym kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine köy ben hep ordaıym.
  6. Aıyşçığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçacıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!
  7. Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili!
  8. Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir.
  9. ıyldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim
  10. Bir umut kuşu çiz yüreğime beyaz olsun tüyleri kalbin kadar temiz olsun. Bir kanadı senin için diğer kanadı da sevdiğin için çırpsın.
  11. Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emektir, Aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.
  12. Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar olsam seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum.
  13. Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.
  14. Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez...
  15. Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...
  16. Ne olurdu bir yaprağın daha olsa, bak sevmiyor işte hain papatya.
  17. Sevdiğim insanlara kızabilirdim. Eğer sevmek bana mahzun durmaıy öğretmeseydi.
  18. Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti.. Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti..
  19. Küçükken çikolata için ağlıyordum şimdi ise senin için.
  20. Duyguları açığa veren gözler olmasa kalp hislerin mezar taşı olurdu.
  21. Soğuk kalpten sıcak söz çıkmaz.
  22. Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.
  23. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.
  24. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olurda şu gönlüm birtek aşık olamaz.
  25. ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni ordada bekleyeceğim.
  26. Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir ıyldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım.
  27. Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.
  28. Güneşin bile buz tuttuğu yerde eğer bir ışık görürsen, bil ki o benim sana yanan kalbimdir.
  29. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır. Sevgi bilinçtir.
  30. Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim ıyldızı al.
  31. Yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
  32. Dünyada iki tane Gül olsun. Biri beyaz biri kırmızı. Kırmızı seni sevmediğim zaman solsun. Beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun.
  33. Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün, çiçeksiz. Bir gönül düşün, sevgisiz. Bir de beni düşün, sensiz.
  34. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır kı asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.
  35. Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla. Küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?
  36. ınsanlar tanıdım ıyldızlar gibiydiler. Hepsi gökteydi. Hepsi parlıyordu, ama ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için bin ıyldızdan vazgeçtim.
  37. Seni ıyldızlara benzetiyorum ıyldızlar kadar parlak, ıyldızlar kadar ulaşılması zorsun, ama ıyldızlar milyonlarca sen bitanesin.
  38. Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bilki seni benden daha çok seviyor.
  39. Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır. SEN ve diğerleri.
  40. Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için...
  41. Bu gül sana vereceğim son hediyem malesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün.
  42. Sen herzaman nerede olursam olaıym ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil : Seni Seviyorum
  43. Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.
  44. Çok çekti yüreğimiz hep olsun dedik. Ama kalbimizdeki sevdaıy biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdaıy böyle mi bildik biz...
  45. Sen var ya sen sigaram gibisin dumanı saçların alevi gözlerin yalnız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun.
  46. Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayansın.
  47. Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye başlayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen.
  48. Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara. Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana. Sana aşığım bebek kokulu yarim.
  49. Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüreğimden o zaman?
  50. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
  51. Aşkın gözyaşları denize düştüğünde sahile şu imzaıy atar: Seni seviyorum.
  52. Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.
  53. Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum.
  54. Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek için Gözyaşın olmak isterdim.
  55. Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım...
  56. Senin olan herseli sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum.
  57. Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır.
  58. En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyaıy asla terk etmeyeceğim.
  59. Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek.
  60. Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.
  61. Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mi bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben seni seviyorum, sen sevmesen de olur.
  62. Eller bana kalpsizsin diyor, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar. Seni Seviyorum Aşkım.
  63. Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düsünüyorum aşık olmanın rezilliğini. Inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.
  64. Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, ben de yazmak isterim adımı defalarca dudaklarımla dudaklarına.
  65. Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.
  66. Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.
  67. Bir ilk gibi yasayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, Sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde.
  68. Aşk, Gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın.
  69. Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana. Eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.
  70. Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.
  71. Ne zaman ayrılık saati gelse, içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece. Neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım..
  72. Bir soluk kadar yakın, ıyldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.
  73. Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.
  74. Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.
  75. Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam, anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa "Seni seviyorum" de.
  76. Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim ıyldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
  77. Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.
  78. Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.
  79. En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun, olur da birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
  80. Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi ürkek bakışlarımda sensizlik, ıskalanmış hayallerimde gençliğim, eremediğim vuslatlarda ümidin.
  81. Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuş tüyü vadiler, bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasa yoluma...
  82. Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir insan olma cesaretini bile gösteremedin.
  83. Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki asla.
  84. Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın.
  85. Bir eski dost gibi hatırla beni bir selam ver yeter zahmet olmazsa unutmuş olsan da eski günleri adımı an yeter zahmet olmazsa.
  86. Seni sordum sokak lambalarına bekleme boşa gelmez dediler boynumu büküp de baktım onlara halime acııyp zavallı dediler.
  87. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim birgün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden aıyrdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.
  88. Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yalnızlığımı çaresizliğimi yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım güller anlatsın.
  89. Korkma sevgiden çekme ellerini bırak yaşasın yüreğin dizgin yakışmaz dörtnala bozkırlarda kısrağın. Unutma Gülün dikeni olmasa hiç bu kadar sevilir miydi.
  90. Kurak çökse de, denizlerine gönlünün inan gözyaşlarımla sulardım seni sonuna değin ömrümün.
  91. Ağlaıyşım terk edip gidişine değil. Ben sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.
  92. Beni şair ettin, beni adam ettin, bana yazık oldu.
  93. Aşkımızı istemeyenler bizi çekemeyenler, ayrılın artık diyenler, hey siz! siz kazandınız.!
  94. Bahar gözlerine bakınca dalarım tutamam kendimi ağlarım
  95. Git dediğin yerler mi uzak yoksa sen mi?
  96. Acılarımın prangası vermez ellerimi hüzünlerimin darağacına aştım kendimi.
  97. Seni dün sevmedim dünler bitti seni bugünde sevmeyeceğim bu günlerde bitecek seni yarın seveceğim çünkü bebeğim yarınlar hiç bitmeyecek.
  98. Seni her özlediğimde kalbime bir ıyldız çiziyorum. Seni ne kadarmı özledim? Artık kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.
  99. ıyllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve düşmanı oldu ki inan bana seninle onları aştı. Ve inanki seni seviyor olmak bile büyük nimet benim için.
  100. Kuyruklu ıyldızlar vardır, dünyaya yetmiş ıylda bir gelirler, insanlar onu hayatları boyunca ya birkez yada hiç görmezler. Ben gördüm. O da sensin birtanem...
  101. Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.
  102. En güzel deniz gidilmemiş olandır, en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır. Seni seviyorum.
  103. Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, Azrailin gelmesini beklemezdim. Bugünü yaşıyorsam eğer, gelecek güzel günlerin seni getireceğine inandığım içindir.
  104. Ben sende imkansızlıklarını sevdim. Fakat asla umutsuzluklarını değil. Birgün biri çıkıpta bir çırpıda güneşe adını buzla yazarsa bil ki o seni benden daha çok seviyordur.
  105. Sana en muhtaç olduğum şu anda gel! Yaşamak olsanda gel ölüm olsanda gel!
  106. Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler.
  107. Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçiyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açiyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.
  108. Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!
  109. Maviler giyer bulut ölürüm, yeşiller giyer bahar olurum bakarşın birgün beyazlar giyer senin olurum.
  110. Bir sen varsın dünyamda beni anlayan birde sevmek var içimde sıcaklığınla yanan.
  111. Sevilmeye laıyk olan ancak sevmesini bilendir.
  112. üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun.
  113. Hep beni kimse sevmiyor ki derdin. Usulcacık sokulup yüreğine "ben" demek isterdim.
  114. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun bugün bana esersin yarın ellere.
  115. Hep kalanlara gidenleri kattım. Birgün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler.
  116. önceleri hasreti hıç tatmadım yarımdan hiç ayrı kalmadım biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım.
  117. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış kahkaha bir maske derler bilir misin? ınsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.
  118. Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin döğruysa neden geri dönmedin.
  119. Gençliğine güvenip erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken.
  120. Allah gücü erkeğe güzelliği kadına vermiş ne var ki her şeyi yenen güç güzelliğe yenilmiş. Hayatta hiçbir şey ilk aşkın yerini tutamaz insan sevse bile o ilk aşk hiç unutulmaz.
  121. ılk aşkin ilk hatırası zihinlerden silinmez.
  122. Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır.
  123. Sana sevgimi ıyldızlara benzetiyorum. Seni ne kadar mı seviyorum artık benimde yüreğimde bir gökyüzüm var.
  124. ınsanlar tanıdım ıyldızlar gibiydiler. Hepsi de gökyüzündeydi. Ama ben güneşi yani seni şeçtim senin için bin ıyldızdan vazgeçtim.
  125. Sanma ki ismini bir başkası silecek seninle başladım seninle bitecek.
  126. ıçine düşen her hüzün damlası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın.
  127. Artık bulutlara yazıyorum hasretimi yağmur yağınca anlarşın seni ne çok özlediğimi.
  128. Bu akşam içimde tuhaf bir sıkıntı var dünyada sanki bir ben kalmışım sanki herkes nerde keder varsa bırakmış ben nerde bulduysam toplamış almışım önümde söğüt ağacı herzamanki haliyle, çaresiz havuz şu rahat, insanlar susmuş sessiz bir yağmur gibi başladı bende konuşmak ihtiyacı.
  129. Hasretin öldürdü beni. Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
  130. Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; Yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çaıyn tadini, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları.
  131. Uçurumun kenarında da olsan sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümse.
  132. Allah'ın sana vereceği en büyük ceza mutluluk olsun ağlamak iste fakat gözyaşların içine aksın.
  133. Bir ömür ki ellerimizden masumca kaıyp gidiyor sevdiklerimize bile yetmeden.
  134. Allah'ın bana verdiği en kutsal hediye sevgi dolu bir kalp; yalnız, bunun bana acı vereceğini hiç hesaba katmamış olsa gerek.
  135. Eğer birgün buluşacağımız yere gelemezsem. Dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden aıyracak olan tek kuvvet ölüm beni yakalamış demektir.
  136. Seni benim kadar sevenler sana benim kadar hasret kalsın.
  137. Bir düşmanı affetmek, bir dostu affetmekten daha kolaydır.
  138. ölümden değil de ölümlerden korkarım, çünkü ilkinde ben varım ikincisinde sevdiklerim.
  139. ınsanlar aya benzer çünkü kimseye göstermedikleri bir karanlık yüzleri daha vardır.
  140. Bugün senin için bir başkasını terkeden yarın bir başkası için seni terkeder.
  141. Bir şeyi sevmenin yolu, onun kaybolabileceğini bilmektir.
  142. Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön ordaıym.
  143. Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, hergün istemem ıylda bir kere adımı anmaıy sakın unutma!
  144. Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlaıyp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip anlamaya hiç çalışmamak gerekir.
  145. Birgün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye ertesi gün gördüm onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.
  146. Seni seviyorum diyen sözlere değil, senin için ağlayan gözlere inan.
  147. Seni ben değil gözlerim şeçti onlar sevdi onlar beğendi sen benim değil onlarınsın, gittiysen bana ne onlar ağlasın.
  148. Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım, gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım.
  149. Ne yeminler bozdum geceler büyürken sensiz ne yeminler bozdum ıyllar geçerken sitemsiz ne yeminler bozdum tarifi bile imkansız, senin içın ey Gülüm.
  150. Nasıl uzaktaki ıyldız parlak geliyorsa insana uzakta olduğun için tutkunum sana hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!
  151. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.
  152. Unuturum desem de inanma sakın ömrümce kalbimden silinmez adın bir sizi içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.
  153. Beni bir dakika değil bir saniye değıl bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir ıyl değil on ıyl değıl bin ıyl mesut ölürüm.
  154. ınsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
  155. Yarı dalgalı olmamalı deniz, ya durmalı ya kudurmalı; ya girmeli hançer sonuna kadar ya da kınından hiç çıkmamalı; yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse.
  156. Onun güzelliğını herkes görüyorsa o bence az güzeldir. Herkes biliyorsa o bence hıç güzel değildir. Onun güzelliğini yalnız ben görüyorsam bu sevgidir. Onün güzelliğini yalnız ben biliyorsam bu aşktır. Hiç kimse bilmiyorsa bu yanlızlıktır.
  157. Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir. Hüsranı ise birtek yerde kabul ediyorum. Yaşamak varken yaşayamamış olmak da.
  158. Uçsuz bucaksız gökyüzünde kanat çırpan martıların sonsuz huzuru anlatan denizin maviliğinde gördükleri kendi yansımaları kadar eşsız hayat. Gülümsedikçe ve umut ettikçe yaşamaya değer.
  159. Kimsesizim hışmım da yok hasmımda. Görünmezim cismim de yok resmim de, dil üzmezim, tek hece var ismimde barınağim gönül denen yer benim, benim adım aşk.
  160. Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.
  161. Yarınlar hep güzel olacak derler oysa bügünlerde dünlerin yarını değil mi.
  162. Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla!
  163. Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güzen verir insanlar aldatır. Sevgiye herzaman güvenilir insanlara asla!
  164. Sana en muhtaç olduğum şu anda gel! Yaşamak olsan da gel ölüm olsan da gel!
  165. Gidenler yokluklarıyla değıl giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler.
  166. ıçine düşen her hüzün damlası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın.
  167. Bizim orda ıyldız kaydığı zaman biri öldü derler. Sizin ordaysa dilekleriniz kabul olur. Yani anliyacağın güzelim sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesi lazim.
  168. Kavgaıy bir ağacın yaprağına yazmak isterdim, sonbahar gelsın, yaprak kurusun diye. öfkeyi bir bulutun üstüne yazmak isterdim, yagmur yağsın, bulut yok olsun diye. Nefreti karların üstüne yazmak isterdim, günes açsın, karlar erisin diye. Ve dostuğu ve sevgiyi yeni dogmus bebegin üstüne yazmak isterdim, onLar büyüsün ve tüm dünyayi sarsin diye.
  169. Gözlerin gökte olsaydı, ıyldızlar da senin yüzünde. Utandırırdı ıyldızları yanaklarının parlaklığı, tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi.
  170. Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok. Kiminde ellerin ıslanır, yalnızca kiminde ruhun ıykanır boydan boya.
  171. ıyldız kümelerini ilk kefedip ad veren aşıklardır.
  172. Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin.
  173. Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmaıyp iyilik gördüğünde artmayandır.
  174. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özlediğimi bil her an hiçbir sey seni sevmek degil.
  175. Yatağını gül yapraklarıyla rüyalarını papatyalarla süsledim. üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ki sen rahat uyu Bitanem.
  176. Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüregim yastığın olsun iyi uyu Bitanem.
  177. Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
  178. Sesin gökyüzüne akan ulu bir çavlan. Susma, zamanın durağı yok. Yok tarihin molası. Bırak sesin gökyüzüne aksın, ıykasın ıyldızları. Kapama şarkını, şarkını kapama, durma öyle kendine uzak.
  179. Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki Birtanem her gün yağmur yağardı.
  180. Seni unutmak için and içtim. Gözlerin geldi aklima vazgeçtim.
  181. Hadi uyandır beni, söyle gördüğüm zamansız düş mü? Hadi git uzaklaş yokluğuna inandır beni gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.
  182. Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsa ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
  183. Ne seni unutmak gibi bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kadar kalbim var.
  184. Gözlerin gözlerime değdiğinde felaket olurdu ben hep ağlardım.
  185. En sevdiğin bile seni anlamıyorsa, senden ve sevdadan uzaksa eğer, üzülme Küçüğüm. Sevmek öylesine güzeldir ki; seveni yüceltir, sevileni değil. Seni anlatamıyorsa sözlerin, gözlerinde anlamsız kalıyorsa renkler, sen yine de sev güzelim. Unutma ki dağlar ve tepeler yüce olmasına yücedir, fakat yüce olan tek sey sevebilen yürektir.
  186. Yanağina düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön oradaıym.
  187. Artık bulutlara yazıyorum hasretimi yağmur yağınca anlarşın seni ne çok özlediğimi!
  188. Bana öyle bir mektup yazki sevgilim açar açmaz duyaıym kökünü sevda eşsin başak saçlarında sesin yüzümü rüzgarla bulsun bana öyle bir mektup yazki sevgilim gelsin beni en köyü zulamda bulsun ve öyle bir mektup yazki varşın ölümüm olsun.
  189. Hasretin öldürdü beni ! Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Şöylemiş miydim hasretin öldürdü beni hıç sebepsiz.
  190. Uçurumun kenarında da olsan sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümse.
  191. Tahammülüm kalmadı seni böyle severken sensizliğe!
  192. Yağan yağmurun ardından doğan güneşin güzelliği gibi isterdim seni kollarıma alıp ölmeyi.
  193. Biliyorum günün birinde ne kadar büyük bir hata yaptığini anlayacaksın. Ama maalesef sen geldiğinde sevgimi haketmiş biriyle olmanın mutluluğunu tadıyor olacağım.
  194. Affetmek en büyük intikamdır..
  195. Sevilmeye laıyk olan ancak sevmesini bilendir.
  196. Sen çölde açan bir gül olsaydın inan seni soldurmamak için gözyaşlarımla sulardım.
  197. Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktur.
  198. Hasret kapımda nöbetler tutuyor sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor. Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri, varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.
  199. Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya seni başkalarında aradım ama yoktu beni senin kadar anlayan, yine de üzülme çünkü ben seni sensiz de sevebiliyorum.
  200. Aşka meyli olmayan kanatsız kuş gibidir. Vah ona!
  201. Güzelsin şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileye tek bahanesin. Melek mi şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur. Ben seni seviyorum. Sen sevmesen de olur.
  202. Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyeceği kadar özelsin.
  203. Bir gün güneş doğmaıy, ay batmaıy unutursa ben de seni unutacağım...
  204. Bugün seni dünden çok yarından az seveceğim.
  205. Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime maloluyor.
  206. Sanma ki ismini bir başkası silecek seninle başladım seninle bitecek.
  207. Bu akşam içimde tuhaf bir sıkıntı var dünyada sanki bir ben kalmışim sanki herkes nerde keder varsa bırakmış ben nerde bulduysam toplamiş almışim önümde söğüt ağacı herzamanki haliyle, çaresiz havuz şu rahat, insanlar susmuş sessiz bir yağmur gibi başladı bende konuşmak ihtiyacı.
  208. Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdiğimi unuttum

süperrr

ha ha ha çok güzeller

Son düzenleme:
aşk

ben sewiyorm ben bu kadar sewmemiştimmmmmm kimseqi. çoooooook sefiyormmmm arkilerim tipsizdir diyor ama ben çoooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyormmmmmmmmmmmmm daha çıkma teklifi etmedi bekliyormmm ne zmn eder?? ööööööööööööööööö

Son düzenleme:
sevda

seviyorumm yaa hemde herşeydenn çok ben aşkın ne olduğunu sevmenin ne denli güzel olduğunu ben ondan öğrendimm seni seviyorum halit hemde herşeyden çokk seni beklicem beni görmeni gördükten sonra sevmeni benim olmanı beklicem seni seviyorumm mavilimm aşk kuşumm seni seviyorummm :(

benim kuzenim biriyle çıkıyorum ben de o kızı seviyorum ama onlar birbirine aşık ben de sesimi çıkarmıyorum aynı sınıftayız napayım ben şimdi :S

Geri