Aşık Veysel - Uzun İnce Bir Yoldayım

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Aşık Veysel - Uzun İnce Bir Yoldayım
uzun ince bir yoldayım türküsünün öyküsü uzun ince bir yoldayımın hikayesi aşık veysel yoldayım hikayesi şarkısının Aşık Veysel - Uzun İnce Bir Yoldayım uzun ince bir yoldayım
gidiyorum gündüz gece

bilmiyorum ne haldeyim gidiyorum gündüz geçe...

dünyaya geldiğim anda
yürüdüm aynı zamanda
iki kapılı bir anda
gidiyorum gündüz gece

şaşar veysel bak şu hale
gah ağaca gah güle
yetişmek için menzile
gidiyorum gündüz gece

M

Misafir Melek

Forum Okuru
Notalar şu şekilde olacak arkadaşlar;
Fa Sol Sol Fa Mi Re Fa Mi Re Re Re La Sol La Fa Sol Fa Mi Re Fa Mi Re Re Re Fa sol Sol Fa Mi Re Fa Mi Re Re Re La Sol La Fa Sol Fa Mi Re Fa Mi Re Re Re
Si Do Do Do Do Si La Do Si Si Do La Sol La La La Sol Sol Fa La Sol Sol Fa Mi Re Sol Mi Fa Fa Mi Fi Re Fa Mi Mi Re Re Do Mi Re olacak. Sitede notalar demişsiniz ama nota yok. Bende ekleyeyim dedim. Bir teşekkür yeter. :D

Haluk Levent - Aşık Veysel hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
aşık veysel hayaı hakkında bilgiler lazım var mıdır ? aşık veysel hayaı hakkında bilgiler lazım var mıdır ?
Uzun ince bir yoldayım
Gidiyorum gündüz gece..:D

Ne güzel söylemiş Aşık Veysel değil mi ? Mümkünse Aşık Veysel 'in hayatını paylaşmanızı bu sayfaya yazmanızı rica ediyorum..
Soru-Cevap 1
Aşık Veysel Atatürke hangi şiiri yazmış Aşık Veysel Atatürke hangi şiiri yazmış
Aşık Veysel'in yazdığı şiirlerden biri Atamıza ithaf edilmiş. Acaba ünlü ozan Atatürk'e hangi şiiri yazmış bu sayfadan paylaşabilirmisiniz, teşekkürler..
Soru-Cevap 1
Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü
Kuzey Güney 25. bölümde çalan şarkı sözleri Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, ekranların sevilen dizisi, Kuzey Güney 25. bölümde çalan Aşık Veysel'den Haydar Haydar şarkısının sözlerini bu sayfamızda...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007
Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 SANATÇI ADI : Aşık Veysel ALBÜM ADI : Sivas Ellerinden YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Haluk Levent - Aşık Veysel Haluk Levent - Aşık Veysel
Biri görmez gözü ile Görmüş dünyayı özü ile Çalmış söylemiş ölesiye Hek bildiği dilin gözü ile Onun adı Aşık Veysel Şatıroğlu yolu uzun ince Görebilsen gör dünyayı Görmüş dünyayı sözü ile Biri arar yanlış ile Bulmuş doğruyu dost dost diye...
G-H Harfli Şarkılar 0