Aşılama Olup Gün Sayanlar Burada Buluşalım!!!!

Ilk asilaman mi canim..nasıl belirtiler var canim sende..birde bir sey sora bilirmiyim catlatma iğnesi gününden mi hesaplayıp test yaptırıyoruz benim ilk asilamam birde sora bileceğim kimse yok ..

Ilk asilaman mi canim..nasıl belirtiler var canim sende..birde bir sey sora bilirmiyim catlatma iğnesi gününden mi hesaplayıp test yaptırıyoruz benim ilk asilamam birde sora bileceğim kimse yok ..

Bende kafama takmamaya çalışıyorum ztn gün bitti sabah teste gidicem inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz ben olumlu olumsuz yazıcam burdan sende yaz seninde yarın test yaptirman gerekmiyor mu cnm

Bende kafama takmamaya çalışıyorum ztn gün bitti sabah teste gidicem inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz ben olumlu olumsuz yazıcam burdan sende yaz seninde yarın test yaptirman gerekmiyor mu cnm

Beyza hanım merhaba aşılamanın 17. günü test yaptım hcg 53 çıktı hamilemiyim ? şimdiden teşekkür ederim

Bende zaten hiç bir Belirti yok..adet olmadim catlatma ignesinden sayarsam 15 gün bugün asilama günün den sayarsam 14 gün yarın 15 diyorum yarın versemmi ki acaba yoksa pazartesiye kadar beklesemmi...kafam çok karıştı..cokta merak ediyorum

Geri