aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

Merhabalar, bende mart in 9 unda ilk kez aşılama yaptırdım. Ama iki gündür kasık ve bel agrım var birde kahverengi leke geliyor. Bugün 15 gün oldu test yaptırmak için hastaneye kan verdim. Sonucumu yarin alicam . inşaallah olumlu sonuç alırım dua edin hanımlar. Rabbim bütün isteyenlere hayırlı kusursuz sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah.

bende martın 16 da aşı oldum dün tahlil yaptırdım ve hamileyim Allahın izniyle çok mutluyum Allahım isteyen herkese versin 195,9 çıktı sonuç cuma yada cumartesi tekrar yapılacak tahlil değerlerim düşmez değilmi çok korkuyorum birşey olacak diye

Merhaba olumsuz şeyleri düşünüp çağırmayın.Çok şükür gebesiniz ,hekim kontrolünüzü aksatmayın.Sağlıksız gebelik söz konusu olmadığı müddetçe değer düşmez.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Selam kızlar bende 2 yıllık evliyim 1 aşılama tecrübem oldu negatif sonuçlandı 6 ay süre verdim kendime normal yolla olması için maalesef olmadı 2.aşılama için adetimi bekliyorum inşallah bu sefer olur.

Bende bu ay asilama icin doktora gitmek istiyorum doktora gitmek icin adetimi beklemelimiyim ben klomen tedrvisi gordum gecdigimiz ay bitti asilama icin baska doktora gitmeyi dusunuyorum testlerin hepsini yenidenmi yaparlar acaba bilgisi olan varmi

Merhaba bende aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum ama hiç gebelik yaşamadım bu süre içinde :( yumurtalıklarım yavaş çalışıyomuş ilaç tedavisi uygulandı bu ay aşılama yapılacak inşallah Rabbim bizimde ve isteyen herkesinde yüzünü güldürür hakkımızda hayırlısı olsun ve bizim iki ailede de hiç torun yok herkes çok istiyo ve baskı da olmaya başladı artık her gün ağlıyorum çok dua ediyorum Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin hepimize inşallah

Merhaba bende aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum ama hiç gebelik yaşamadım bu süre içinde :( yumurtalıklarım yavaş çalışıyomuş ilaç tedavisi uygulandı bu ay aşılama yapılacak inşallah Rabbim bizimde ve isteyen herkesinde yüzünü güldürür hakkımızda hayırlısı olsun ve bizim iki ailede de hiç torun yok herkes çok istiyo ve baskı da olmaya başladı artık her gün ağlıyorum çok dua ediyorum Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin hepimize inşallah
Cnm rabbım ıns tez vakıtte kucagını doldurur ama ıkı yıllık evlıymıssın strest yapma ben bes snelık evlıyım tup bebekle kaldım ama sana tavsıyem sakın ol eger ozelde yapacaksan asılamayı bence tup yap dırek hıc bekleme derım ama kısmet tabı asılamayla kalanda cok ıns hayırlı haberle gelırsın ama mutsuz olma mutlu ve umutlu ol Allah buyuk ımtıhan bunlar cnm ıns tez vakıtte gobusun buyur ;)

Geri