Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim
Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim Gece ilerliyor, ne giysem diye bakıyor Makyajını yaptı, uzun saçlarını tarıyor
Sonra bana sordu, �Hayatım güzel mıyım?�

Bu akşam şahanesin sevgilim Partiye vardık, herkes dönüp bakıyor
Kimdir bu güzel hanım, kolumda geziyor
Sonra bana sordu, �Hayatım iyi misin?�
Bu akşam şahaneyim sevgilim
Şahaneyim çünkü gözlerinde sevgiyi gördüm
Canım benim, sevgilim, seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin

Eve dönme vakti geldi ve başım çok dönüyor Arabayı o sürdü, evde üstümü örtüyor
Sonra saçımı okşadığı, elini tutup dedim
Bu akşam şahaneydin sevgilim

Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Endometrioziste asla tüketilmemesi gereken yiyecekler Endometrioziste asla tüketilmemesi gereken yiyecekler
Endometriozis Diyeti başlıklı yazımda bahsettiğim diyeti tek başına uygulamak yeterli olmayabilir. Bazı fiziksel aktivitelerle bu diyeti desteklemekte fayda vardır. Sağlıklı bir kiloda olmak, aktif olmak, düzenli egzersiz yapmak bu rahatsızlığı...
Kadın Hastalıkları 0
Doğumum gecikti nedeni nedir? Doğumum gecikti nedeni nedir?
Gebeliklerde erken doğum görülebildiği gibi beklenen doğum tarihi geçmesine rağmen doğumu başlamayan gebelikler de bulunmaktadır. Son adet tarihinden itibaren 294 gün veya 42 hafta geçmesine rağmen doğumu gerçekleşmeyen gebeliklere “miad geçmesi”...
Gebelik 0
Gebelikte gün aşımı olursa ne yapılmalı? Gebelikte gün aşımı olursa ne yapılmalı?
Bebek bekleyen annenin kafasındaki en önemli sorulardan biri; 9 aydır karnında büyüttüğü bebeğe ne zaman kavuşacağıdır. Doktorlar kadının son adet tarihine göre bir hesaplama yaparak tahmini doğum tarihini belirler. Ancak, belirlenen bu tarih...
Gebelik 0
Ben AS miyim Ben AS miyim
19 yaşındayım. Her genç gibi 8 saatim uyumak 5,6 saatim universitede geri kalan ise evde oturmakla pc başında vs. geciyo. Suan bile bu yaziyi bel agrisi cekerek yaziyorum. Oncelikle bu taniyi nerden koyduguma geleyim. kucuk yastan beri pek spor...
Tüm Sağlık Konuları 1
Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi
Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi Eskiden çok kolaydı, toz pembe hayaldı Sonra acı günler, acı dersler öğrettı Aşk dostum değilmiş, dostum zannetmiştim Kaç kere oldu, halen öğrenmedim Ey gidi günler, günler geldi geçtı...
A-B Harfli Şarkılar 0