ASİMELEK Doğum Günün Kutlu Olsun :D

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
ASİMELEK Doğum Günün Kutlu Olsun :D
Mekana geldiğim ilk günden beri tanıdığım, temiz kalpli, iyi huylu, sevecen, yardımsever, merhametli, akıllı ASİMELEK'im..
Hayatta tüm dileklerinin yerine gelmesini, ailen ve sevdiklerinde birlikte mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmeni ve hayırlısıyla en kısa zamanda bana bir yeğen vermeni Yüce Allah'tan diliyorum
İyi ki doğdun ASİ'm...
:kiss:

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Asiciğim geç kaldım sanırım ama iyiki doğdun kuzucum iyiki varsın nice mutlu sağlıkla sevdiklerinde beraber daha nice yaşlara bebişlerinle tabi..:)

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
LaViNYaM' Alıntı:
Asiciğim geç kaldım sanırım ama iyiki doğdun kuzucum iyiki varsın nice mutlu sağlıkla sevdiklerinde beraber daha nice yaşlara bebişlerinle tabi..:)

Laviş nasıl geç kalacaksın, ilk yazan sensin benden sonra, Asi'nin doğumgünü bugün yani Pazar :tik:

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
TİTAN' Alıntı:
Laviş nasıl geç kalacaksın, ilk yazan sensin benden sonra, Asi'nin doğumgünü bugün yani Pazar :tik:

heee yaa günlerimi şaşırdım bende :) doğruya :):)

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
asiiiiiiiiiiiiiiiii:deli: eepppppyy böörrtteeyyy tuuu yuuuuuuuuuuuu:deli: canımm doğum gününn kutlu olsun yeni yaşın sana başta sağlık bol şanss ve bolll mululuk getirsin iyiiiikiii doğmuşsunn:kiss:

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Nice Yıllara doğum günün kutlu olsun:)

RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
Asimmm doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu yılların olsun inşallah... :)

smiley

smiley

Daimi Üye
Üye
Dogum günün kutlu olsun Asi, rabbim saglikli mutlu huzurlu nice yillar yasatsin sana :D

*LAVİNNYA*

*LAVİNNYA*

Daimi Üye
Üye
asim mutlu yıllar cnm iyiki doğdun rabbim sana hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin bu yaşında:kiss: