Aşk!!!...bikere Sevmektir!!!sevmek...aşkın Kendisi Olmaktır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Aşk Nedensiz Sevmekmiş

Teoman - Aşk Nedensiz Sevmekmiş

ne güzel süpriz bu böyle hoşgeldin boşver çabalama konuşmak zorunda değilsin hem hareketlerinden küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben bütün gün yataktaydım yüzümde yastık izi seninde geçmişinde binlerce ağır yenilgi çok şakayaptıysam aslında korktuğumdan beni zaten tanırsın sen derlerki bir yerden sonra acımaz kanamazlar zaten aşk kötü bir şaka anlamaya çalışma her güzel şey bitermiş...
  2. Sevmediğini Sevmektir Aşk .....

Sevmediğini Sevmektir Aşk .....

Sevmediğini Sevmektir Aşk ..... Kimi cekette yaşar aşkı ki, her sokulana aldanır, insanca...Emek ikizliğinde kucaklanır dünya da, egosuzluk doğar, on iki dünyada.... Sevmediğini Sevmektir Aşk ..... Sevmek ne zaman suç olmuş ki.. Asmışlar, kesmişler, ayırmışlar, kendini bilmezler. Garip türküyü aldığında elinde, öyle bir çalar ki, Akıl da kalmaz, zihin de...Sadece bir vicdandır...
  3. Aşk nedensiz sevmekmiş<3

Aşk nedensiz sevmekmiş<3

Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin ç...arpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. Hemşireler, önce pansuman yapmışlar ve 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini' söylemişler. Yaşlı bey huzursuzlanmış;...

Sayfayı Paylaş