Aşk hayatınızı ateşleyin!:)

Mirmiga

Mirmiga

Yeni Üye
Üye
Aşk hayatınızı ateşleyin!:)
Onunla eski heyecanlı günlerinize dönmek istemez misiniz?

Hey! Banyoda dişlerini fırçalayan o yakışıklı da kim? Yoksa eşiniz mi? Son zamanlarda çok yoğun olduğunuzdan bu adamın varlığını unuttunuz değil mi? Ama korkmayın onu size tekrar hatırlatacağız.

Günlük rutinlerinizi değiştirmenin zamanı geldi. Neden bir gece internetin başına geçip komik sitelerde gezmiyor ya da bir komedi filmi kiralamıyorsunuz?

Rüyalarınızı anlatın
Gece yatağa girmeden önce birbirinize bir gece önce gördüğünüz rüyaları anlatın. ‘Ask the Dream Doctor’ adlı kitabın yazarı Charles Lambert McPhee konuyla ilgili şunları söylüyor: ‘Uyandığınızda birbirinize ne rüya gördüğünüzü sorun. Rüyalarınızı anlattığınızda bilinçaltınızda birikenler ortaya çıkacak ve gün içinde yaşadığınız duyguların arkasında neler yattığını anlayacaksınız’. Bunun yanında hatırladığınız en tuhaf rüyaları da birbirinize anlatmayı unutmayın. Sabaha gülümseyerek başlamayı kim istemez?

TV izleme oranı
Yapılan araştırmalar gün içinde daha az TV izleyen çiftlerin standardın üzerinde izleyenlere göre daha mutlu olduklarını söylüyor. Bütün geceyi TV karşısında geçireceğinize güzel bir CD eşliğinde rahat bir koltukta baş başa dinlenebilirsiniz.

Sabah öpücüğünün büyüsü
Sabah işe gitmeden önce mutlaka öpüşmelisiniz. Bu gününüzün güzel geçmesini sağlayacak en etkili yöntem.

Küçük bir sürpriz
Arabasının teybine düğün şarkınızın olduğu kaseti gizlice yerleştirin. ‘Play’ düğmesine bastığında hoş bir sürprizle karşılaşacak.

Ona güzel bir şeyler söyleyin
Yapılan bir araştırma olumlu yönlerinden konuşan çiftlerin ilişkisindeki stres oranının negatif yönlerinden konuşanlara göre daha az olduğunu gösteriyor.

Ona e-mail atın
Ona her hafta bir tane e-mail atın. Neden mi? Çünkü birbirilerine çok yakın olan çiftler bile bazen karşı tarafın hislerini yazılı olarak görmek ister.

Hafta sonu planları
Hafta sonunda yapmak istediğiniz iki şeyi bir kağıda yazın ve aynı şeyi onun da yapmasını sağlayın. Sonra çektiğiniz kurada kazanan kişi kağıtlardan birini seçerek o haftas onunun kaderini belirlesin.

Duş zevki
İkinizin de çok yoğun olduğu bir günün sabahında beraber duşa girin. Onun saçlarını şampuanla yıkarken saç masajı yapmayı ihmal etmeyin.
 

Benzer İçerikler

sehr_i sukut
Cevaplar
0
Görüntüleme
239
sehr_i sukut
sehr_i sukut
PaSikA
Cevaplar
2
Görüntüleme
781
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
ms_enemy
Cevaplar
0
Görüntüleme
801
ms_enemy
ms_enemy
K
Cevaplar
0
Görüntüleme
986
kördügüm
K
Üst