Etiketler:
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Aşk-ı Memnu Senaryosu..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

aski memnu senaryo aşkı memnu senaryosu aşkı senaryoları aşkı memnu nun senoryosu hep behlülün etrafında dönüyo

< Konu Resmi..>

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha
    süperdiii :D:D:D

yazik olan bihtere oluyor bu durumda :D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha süpper yaa

Aşk-ı Memnu Senaryosu.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk-ı Memnu 11.Bölüm

Aşk-ı Memnu 11.Bölüm

Bihter önemli bir karar aşamasında Önemli bir karar aşamasında olan Bihter, bu durumu eşi Adnan’dan önce annesi ve ablasıyla paylaşıyor. Geçirdiği kazadan sonra geçici bir süre için Adnan Bey’in yalısında kalan Firdevs Hanım odasını sahiplenmiş, eve iyice alışmıştır. Firdevs Hanım’ın renkli ziyaretçileri gün geçtikçe artarken, Nihal evin kalabalıklaşmasından duyduğu rahatsızlığı daha fazla...
  2. Aşk-ı Memnu Gerimi Dönüyor???

Aşk-ı Memnu Gerimi Dönüyor???

aşkı memnu gerimi dönüyor aşkı memnu geri mi dönüyor geri devam edecek mi aski devam edecekmi ben dönmesini aslında isterim ama cok güzel bi finalle bitirdiler bidaha toparlamaları falan cok ugras verici olabilir diye düsünüyorum herkes cünkü bitti gözüyle gördü daha sonradan bihterin falan ayılması gibi sacla seyler izleyiciyi zamanla boğar ve yaprak dökümünden bir farklı olmaz......
  3. Aşk-ı Memnu Ekibini Özlüyorum

Aşk-ı Memnu Ekibini Özlüyorum

Aşk-ı Memnu,ekibi özlüyorum Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem bildiğimiz gibi efsane olmuş Aşk- Memnu dizisinde Adnan karakterini canlandırıyordu.Dizi bittiğinde birçok fanatikleri üzülmüş ve halen diziyi unutamamışlardı.Galiba oyuncularıda unutamamış olacak ki birçok röportajlarında bunu dile getiriyorlar.İşte sizlere Selçuk yöntem'in sözleri Burada Laf Çok'a konuk olan Selçuk Yöntem, Aşk-ı...

Sayfayı Paylaş