gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

aşk mektubu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aşk mektubu

çok erken başlamış çok sonra pişman olacak haberi yok:haha:

3. -bernaa

-bernaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ileride nasıl olacak acaba :D :D

aşk mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mektubu

Aşk mektubu

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder....
  2. Aşktan İnsanlara Mektup

Aşktan İnsanlara Mektup

Sevgili İnsanlar, Yıllarca benim peşimde koştunuz; beni anlamaya, beni tanımlamaya çalıştınız; birçok kez beni bulduğunuzu zannettiniz; bana sahip olmaya çalıştınız; birbirinize ve kendinize zarar verdiniz; acı çektiniz. Ama beni hiç fark etmediniz. Evet! Beni hiç fark etmediniz diyorum size. İki kedinin öyküsünü bilir misiniz? Küçük kedi durmadan kuyruğunu kovalıyormuş. Yakalayamadıkça da...
  3. BiR aŞK MeKTuBu...

BiR aŞK MeKTuBu...

ilanı aşk mektubu aşkı ilan mektupları Şu an 1 şubat akşamı ve rüyamda yine sen vardın. Saat olmuş gecenin 3’ü, herkes uyumuş, annem, babam, kardeşim, bende uyumuşum ama gönlüm hep ayakta, aşkım hep ayakta, onlar hiç uyumadı ki. Seni tanıdığımdan, sana tapalıdan beri gözüme uyku girmedi aşkımın, sevdamın da. Ne tedaviler aradım, ne ilaçlar kullandım. Çaresi bir mucize bu hastalığın o da...
  4. Fizikçinin Aşk Mektubu

Fizikçinin Aşk Mektubu

Her kes aşk mektupu yazamaz bence ama bu fizikci bu işi iyi başarmış...:D FOTON TANEM Soygaz gibi saf kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim. Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin. Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor. Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum. Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm. Merkezcil kuvvetin...
  5. Nazlı sevgiliye aşk mektup

Nazlı sevgiliye aşk mektup

aşk mektubu, aşk, sevgiliye mektup, aşka dair aradığınız herşey burda meleklerim... Aşk zamansız ansız habersiz birden bire gelir önceden demez ki ben geliyorum şuna çarpılacaksın zaten belli olsa aşk olmazdı.işte bir aş daha sizler içi nb aşkı unutnlara bir kez daha tarifi. Nazli Sevgİlİye AŞk Mektubu Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor uyku gibi yağmur gibi duman...

Sayfayı Paylaş