1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşk mektubu

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyanizda bir sevgiliye ask mektubu yazmak, sevineceginize delalet eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmek, mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isarettir. Rüyada aska dair bir roman okumak veya bir kimsenin aska tutulmus oldugunu görmek hafif bir hastaliga tutulacagina ve kisa zamanda iyilesecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyanizda sevgilinize ask mektubu yazmaniz, sevineceginize isaret eder. Sevdiginiz bir kimseden beklediginiz bir ask mektubu aldiginizi görmeniz ise mutluluklarin en büyügüdür. Böyle bir mektup almak, sevinçli haber alacaginiza isaret sayilmistir.

Aşk mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

1. SıNıf AşK MeKTubu :):)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D
  2. aşk mektubu

aşk mektubu

:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  3. Orta Okulludan Aşk Mektubu

Orta Okulludan Aşk Mektubu

nerden Baslıyacaqımı Bilmiyorum daha dogru baslamaya sunacak kanıtım yok... Bu mektubu okuduqunda Ben cok uzaklardada olmıcam ama utancımdan bir süre görünmemeyi düşünüyorum. .. özür dilerim Ben edebiyat dersini sekerleme saati olarak gören biri olduqumdan mektubuda beceremem... ama Napim senin karsına cıkmadan yapabilceqim tek cıkar yol buydu... arastırmadım sanma günlerce yalvardım o senin...
  4. trakyalının aşk mektubu

trakyalının aşk mektubu

trakyalının aşkı trakyalının aşk mektubu video ilanı aşkı trakyalıların komik sözleri Güzel bir mektup...Aşkını nasıl anlatmış Trakyalı bakalım:deli: Nufut Gözlü Sevgilim Asibe Te büle akşam oldu mu epten akılcımı alır, gözümü göğnümü bir oş edersin beyav... Abe Allah belacımı versin seni çok severim. Yatmaz mıyım yatacıma abe bi direm uyku girmez güzlerime.. Dünerim şu tarafa dünerim bu...
  5. Sevgilime Aşk Mektubu

Sevgilime Aşk Mektubu

Sevgilime Aşk Mektubu yazmak istiyorum ve bu konuda sizinde yardımınıza ihtiyacım var bana örnek yada fikir verebilirmisiniz kızlar

Sayfayı Paylaş