1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ask-melegi-oyunu

Konu, 'Kız Oyunları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aşk meleği nickleri aşk meleği oyunu oyunları [FLASH]http://www.oyuncinim.com/veri/askmelegi.swf[/FLASH]

ask-melegi-oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  2. *ask*

*ask*

Aşk bir yumak haline gelip boğazına sarılıverir insanın bazen. İşler çözülmez haldedir ve bu kördüğüm insanı istemediği şeyler yapmaya zorlar çaresiz. Birbiri ardına yapılan yanlışların en büyük nedeni ise kaybetme korkusudur. Bu korku bir kez girdi mi insanın yüreğine o andan sonra akıl ve mantık sürgüne gönderilmiş iki mahkuma dönüşüverir birden. Siz aşkınıza sahip çıkmaya çalıştıkça...
  3. MeLEgiMi MeLeKlEr MeKaNındA:)

MeLEgiMi MeLeKlEr MeKaNındA:)

:hamileyim:SELAM KIZLAR...... BEN AYŞE 20 YAŞINDAYIM....3.YILIMIZA GİRDİK....EŞİMLE....VE 4 GÜN ÖNCEDE MELEGİMİ ÖĞRENDİM......5 HAFTALIK HAMİLEYİM...:hamileyim::melek:MELEGİM İÇİN ARAŞTIRMA YAPARKEN BULDUM SİTEYİ.... BİZLERİDE ARANIZA ALIN.....TEYZELERİİ:deli::deli::deli:
  4. Bende bir melegim

Bende bir melegim

Merhaba kizlar, ben paye,,tecrbeli bir anne ve egitimciyim yurtdisinda yasiyorum ama yurdum neresi onuda bilmiyorum göcmenim ben ve hic biyere ait hissetmiyorum kendimi:) böyle garip bi Paradoks yasiyorum bu konuda:) ama tabi mevzumuz bu degil burayi google den buldum :D diyet yapmak istiyorum ve arkadas, ortam ariyordum.. ama tabi sanmayinki sadece o konularda aktiv olurum ayrica obez...

Sayfayı Paylaş