Aşk mesajları en iyi

M

Misafir

Forum Okuru
Aşk mesajları en iyi
Aşk mesajları

1-İnsanları Çılgına Çeviren Şey Bu Günün Deneyimi Değil, Dün Olan Bir Şeyden Pişmanlık Duymak Ve Yarının Getireceklerinden Korku Duymaktır. Çünkü Aşk Karşındakini Bulunmaz Hint Kumaşı Sanmanla Hıyarın Teki Olduğunu Anlaman Arasında Geçen Zamandır.

2-Yitirdiğin herşeyde kazandığın birşey var, kazandığın herşeyde biraz yitirdiklerin, bu yüzden birileri hep ısınıp dururken senin dinmez üşümelerin.

3-Bir zamanLar neŞem varDI... Hayata güLen gözLerim , GüzeL konuŞan DiLim , HerkeSe SevgiyLe yakLaşan bir kaLbim varDI !.. Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var !.. YanLIzCa agIr SözLerim , NefretLe bakan gözLerim , Kin DoLu bir yüregim var!

4-Düşünüyorumda bazen seni sevdiğimden daha çok seviyorum, seni seviyor olmamı ve bazende seni seviyor olmamdan daha çok istiyorum benim olmanı!

5-Uzak dağ başları Yalnızlıkları getirir aklına Bir de efkarlı türküleri Ve senin yalnızlığın Ancak dağlara sığabilir Bir de türkülere .

6-KORKUM sevmek degil, KORKUM sevip de ayrilmak, KORKUM kursun yemek degíl, KORKUM kallesce vurulmak, KORKUM ölüm degil, KORKUM sizler tarafindan unutulmak.

7-Uzaktaki ¥ıldızlar Parlak Geli¥orsa Insana , Uzakta Olduğun Için Tutkunum Sana , En Güzel Aşklar Imkansızsa , Imkansızı ¥aşamak Için Tutkunum Sana.

8-İLkiNDe BaŞaRaMaDıYSaN BiR DAha DeNe!..SoNRa BiR DaHa..BiR DaHa... SoNRa VaZGeÇ SaLaKLıĞın ALeMi YoK.

9-Sanirim seni cok sevdim'ki ayrilamiyorum , Baglandim'ki unutamiyorum , Yakinlardasin'ki hissediyorum , Gizlemiyorum çünkü SENİ COK SEVİYORUM

10-Sen sütlaç kadar tatlı lahmacun kadar sıcak çiğköfte gibi yakıcı dolma gibi çekici bulgur gibi asil aşure gibi karışık içliköfte gibi mükemmelsin

11-Hani İnsan AğLamak İster, GözLerinden Yaş GeLmez, Hani Gülmek İster, Yürekten Gülmez! Hani ßirini ßekler O Hiç Gelmez, Hani Onu Severde Hiç Söyleyemez Tam Söyleyeceği Zamanda O Başkasını Sever Ya, İşte O Zaman İnsan Ölmek İsterde £CEL Gelmez.!

12-Dün akşam SENİ düşünüyordum.Yatağıma girdim hala aklımdaydın.Rüyamda SEN vardın.Öyle güzeldin ki doyamadım SANA.Sıkıca sarıldım.Gözlerimden yaşlar akmaya başladı.Silmek istedin,izin vermedim.Onlar mutluluk gözyaşlarıydı.Bırak aksın dedim.En kötüsü uyandığım andı.Bu sefer gerçekten ağlıyordum.

13-Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin

14-Güneş dünyaya aşık olmuş ama bir türlü yaklaşamamış:Çünkü yaklaştığında dünyağdaki tüm güzelliklerin yok olacağını biliyormuş bu yüzden uzaktan sevmeyi öğrenmiş:...Benim Gibi...:

15-Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim.

16-Biz eLa Göz,inCe BeL,SütuN BacaK iÇin SevMediK yawRum,Her KavgaDa GümbüR GümbüR ataN BiR yüRek DiLediK,aTeşiN yAnınDa Barut Barut'un yAnınDa ise aTeş oLduk,raKI SofraLarıNda acı Tütün iÇercesine SewdiK

17-Kimi SeVSem seNSin, haYRet! seVGi hePSini naSıL değişTiRriYor, göZLeri maviYKen yaPRak yeşiLi, seNin seSiNLe koNuşuYor eLBet, yaRım baKışları o kaDar teHLiKeLi, seNin siGaRanı seNin giBi içiYor, kiMi seVSem seNSin, senNDen neDeNSe VaZGeÇiLMiYoR!

18-Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

19-Güzel duygularla mutlu hayallerle ama gözü yaslı gözlerle seni arıyorum sonra bir gurur düsüyor içime bir daha düsünmeyecegim diye sonra bir çiçek görüyorum onda buluyorum seni anlıyorumki seni UNUTULMAZ yapmısım

20-Sen GüLerKen YanındakİLerde GüLer, ama agLARKeN YaLNız AgLArsın, Onun için öyLe bir Agaca YasLan ki! AsLa yıKıLmasın.. öyLe bir Dost Edin ki! AsLa bıraKMasın

21-Dostluk bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse devrim olur.Tut ki ben bir eşkıyayım.

22-Yalnızsan,kaderindeyim..Umutsuzsan,kalbindeyim..Se viyorsan, ellerindeyim...Aşıksan,yüreğindeyim..Ağlıyorsan,gö zlerindeyim...Benimleysen aldığın her nefesteyim...

23-Şimdi uzağım belki!
Ama bellimi olur..belki demli bir çay kokusuyla gelirim...belki yağmur olur yağarım şehrine..belkide rüzgarla düşerim önüne ..Sen yeter ki bekle!

24-Merhaba özlenmesi en güzel insan,özümde özlediğim gözümde tüten.Gülünce beni güldüren yüz.duyduğumde en mutlu olduğum ses sana ve kalbine merhaba!!!

25-Sevmekten korkmadığımız,söylemekten utanmadığımız,umudun değerli ,düşüncenin önemli,umudun sonsuz olduğu yarınlarda mutlulukla geçirilecek bir ömür dileklerimle...

26-Burada puslu dolunay akşamlarında başlıyor yokluğun içimde,gün doğarken gizliyorum el gibi saklanıyorum.Gel demeye dilim varmıyor ya gelmezsen diye!!!

27-Toprağın ve ateşin tenine yürümek,gözgöze gelmediğimiz yürekleri özlemek,dost gülüşler etrafında hayatı binlerce kez maviye boyamak adına selam var...

28-Bir insana verilebilecek en güzel hediye yürektir..ve bir insanı sevmek inan yürek işidir..

29-Vursamda dalgalarla kıyıya..bir rüzgarım sonuçta...İstesemde esemiyorum senin yanına uzaklara...Ama biliyorumki mükemmel varlığın hep burada yanıbaşımda..Seni çok özledim...

30-Özlem şarkılarını ezberledim..kimini bağıra bağıra kimini fısıltıyla söyledim.Karanlığa haykırdım..sesimi duyacaksın diye bekledim..ama sen yoktun...

31-Dost dediğin yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi olmalı,dost dediğin insanın çöldeki tek pınarı olmalı ve dost dediğin bildiğin hissettiğin sen gibi olmalı.

32-Yüreğin öyle güzelki onu incitmelerine izin verme...Ne sıcaklığını yitir ne çocukluğunu..ne büyümekten kork ne yaşamaktan..Tek korkun unutulmak olsun..UNUTULMA!!!

33-Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım.Uzaksın diye yalnızsın sanma..Nefes gibi içinde,gölgen gibi arkanda can gibi canındayım...

34-Ben uçan kelebeğin Güney Amerikada yarattığı sevinci değil, Kuzey Amerikada yarattığı kasırgayı istiyorum..Ben kaos istiyorum...

35-Dün rüya yarın hayaldir..dünü mutlu yarını umutlu yapan bugündür.
Ağlamayı bil gülmeyi unutma sevmeyi bil sevilmeden durma..Beni hatırla demiyorum ama beni unutma!!!

36-Dün gece aklımdaydın saatlerce.Önce ölümü sonra sensizliği düşündüm.Bir yumruk takıldı boğazıma ağlayamadım.Ve düşündüm!Acaba ölüm mü korkuttu, yoksa sensizlik mi¿ İkisininde birbirinden farkı yoktu.Ölüm sensizlikse, sensizlik ölümün ta kendisiydi.

37-Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM...

38-Dalga ile kıyının aşkını bilir misin? Öncesinden başlayıp, sonsuza giden dalga, Hep aşka kavuşma özlemiyle atılır kıyıya. Dalga-seven, kıyı-sevilendir. Dokunur parmaklarının ucuyla sevdiğine dalga, Ve döner hep geriye, Bilir kavuşamayacağını ama hep koşar..

39-Mutluluk,Güzeliklerin İçinde Doğup Büyüyenlerin Değil, Çirkinliklerin Bile Güzel Yanlarını Bulabilecek Kadar Güzellik Kaşifi Olanlarındır.

40-Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'...

41-IsLIğIm ağzImda,eLLerim ceßimde yürekten sana iki kelime;Sen`i Seviyorum!!!.Tütün yakmIşIm,Rüzgara kapILmIsIm rüzgar git ona söyLe;O`nu gerçekten Sevmisim...

42-Beni güzel hatırla! Dizlerimde uyuduğunu düşün, saçını okşadığımı,üşüyen ellerini ısıttığımı, mutlu olduğun anları getir gözünün önüne. Alnından öptüğüm dakikaları. Birazdan kapını çalan kişi olabileceğimi düşün şaşırtmayı severim biliyorsun. Bu da sana son sürprizim olsun. Beni Guzel hatirla Gidiyorum...

43-Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek...

44-SENİ BİR MİNİK SERÇENİN GÖZYAŞLARI KADAR SEVDİĞİMİ BİLİYORMUSUN, BU SEVGİM SANA AZ GELEBİLİR, AMA UNUTMA Kİ SERÇELER AĞLADIKLARI ZAMAN ÖLÜRLER...

45-Bazen; yıldızları süpürürsün, farkında olmadan,güneş kucağındadır, bilemezsin,bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür,yüreğinde kuruludur orkestra, duyamazsın uçar gider,koşsan da tutamazsın...

46-Gönlümü Teslim Aldı Hüzün. İçimde Senden Kalan Cam Kırıkları.. Ayna da Sensiz Yüzüm, Sensiz.. Hiç Kimse Dindiremedi ßu Hıçkırıkları. ßir Gece Yarısı Ansızın Pencereden Dışarı ßak, Göreceksin Köşe ßaşında Nöbet Tutuyor Gözlerim Öyle Kolay Değildir ßeni Unutmak.. Hala Sokaklarındandır Ayak İzlerim. '

47-Ay güneşten izinsiz ışığı kullanınca yıldızlar mahkemesi ay'a kıyamete kadar gündüzLeri yasakLamış. Ay o günden beri; yaLnızLarın gündüzü; geceLerin aşkı oLmuş..Bir Gece, Ay Bana Sordu..Neden Seni AğLatan Bir KIzLa Berabersin? Ay 'a BaktIm Ve Dedim'ki: Sen Hic Gökyüzünden VazgecebiLirmisin..

48-Herkes Ölümün Zıttının Hayat Olduğunu Düşünür..Oysaki Ölümün Zıttı Doğumdur..Hayatın İse Zıttı YOKTUR...!!!

49-Tek Kaldım Dünyada,Dünyam Olur musun?Deniz Kadar Sevdim Seni,DalgaM Olur musun?Ateş Gibi Yandım,Alevim Olur musun?İlk Aşkımsın,Son Aşkım Olur musun? SeNi ÇoK SeViYoruM...

50-Sen miydin o görkemli siyahlar içinde? Akşamdi. Karanlik düşüyordu hizla. Ortalik karardikça seviniyordum. Seni daha iyi saklayabilecektim böylece. Bu yuzden mi siyahları severdik?

Geri