Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nie bilmiorum ama bende çoq sewiorum kaç yaşında olduunu bile bilmiorum ama ablacım diorum insanlara çoq güsel bi elektirik werio her ewe geldiimde herşei gelip anlatmak istiorum bugünde erkek arkadaşımla ayrıldıımısı kimseye sölemedim bitran önce we gelip burda anlatmak istedim handan ablama ii ki warsın melekler mekanının en ii melei çoq sewiorus seni..

ablacm bende sewgilimden ayrıldım 3 senedir birlikteydik barışcakmıyız banada bi bakar mısın ben aslan burcuyumn oda başak burcu adı serhat bnmde aysu şimdiden saolasın ii akşamlar

Evet belki şuan taviz veren yanlızca sensin. Ama Bu güzel davraışların onda güzel etkiler topluyor. Öyleki kıymetini zamanla anlayacak zaten. Sen sevdiğin için yapıyorsun herşeyi. Oda şimdi olması bile çok gerekli anlarda elini uzartacak sana. Sen sevdir kendini. Alışkanlık yapsın İçinden gelen sesi dinle canım.

Canım herşey 4/4 lük olamaz. Sakın bu günlerine güvenip rahat olma. Yaşanacak bir kopukluk seni çok etkileyeceğe benziyor.

Ona güvenmen güzel birşey. Evlilik isteğin zamana bağlı. Henüz kartın açılmadı bende.
Güzel hedeflerin ve hayyallerin var. Gereken ilgi sevgi ve hassasiyeti gösterirsen güzel bir gelecek neden olmasın?
Konuşmalarından çok etkileniyor. Bazen onu havaya sokacak güzel cümleler kuruyorsun. İsteklerinede dikkat et. Senin için şuan küçük ve önemsiz görünen şeyler sonra sorun olarak gelmesin önüne.

Okurken çok mutlu oldum yazdıklarını. Ama kartlar çok rahat davranmamanı tavsiye ediyor.

Canım çok rahatsızsan biraz ilişkinizi askıya alın. Yoksa bu iş biter. Zaten sen söylemeden ben yazmışım birşeyler.
Sana şimdi bakmayacağım. Sen böyleyken hiç bakmam. 15 günlük süreyi kullan. Moralini yüksek tut. Kendini iyi hissettiğin bir anda yaz bana.
Kafan çok karışık. Bu durumda zaten kartlar kötü enerji alır. Neden korkularımız gerçekleşsinki?
Sabırlı ol.
Gerekirse biraz biraz uzaklaş ondan. Oda düşünsün bakalım. Kesin bir ayrılık görmedim şuan.

ablacm bende sewgilimden ayrıldım 3 senedir birlikteydik barışcakmıyız banada bi bakar mısın ben aslan burcuyumn oda başak burcu adı serhat bnmde aysu şimdiden saolasın ii akşamlar

Canım ben karşına çıkacak başka birini hissettim. O sana beklediğin mutluluğu verecek merak etme. Zaten eski biten ilişkinde seni huzursuz eden şeyler olmuş.

BU yeni ilişkin beklediğindende çabuk yol alacak. Zamanı var biraz. sen moralini bozma. Eskiyide çok taşıma kafanda. Yoksa stres seni hasta yapar bak.

Başkalarının etkisinde çok kalıyorsun. Bırak onları. Sen kendin için iyi olanı bilirsin.
O güzel ve güçlü görüntüne kavuş hemen. Diğer tarafsa kaybettiğine yansın artık.

çok teşekkür ederimmmm handancam yüreğinize sağlık harikasınız..mesajınızı aldımmmm sevgi dolu günler dileğiyleee

saolsasın ablam walla inş dediğin gibi olur fakat bu uzun süreden sonra başkasıyla yapabileceğimi düşünmüom belki şimdilik ama senle böle konuşmak beni rahatlattı saolasınnn gerçktenn

Evet biraz rahat olmak sonucu kötü olabilir doğru söylüyorsun ama bu kopukluk neyle ilgili olabilirki onu çok merak ediyorum bugün beraberdik ve o yanımdayken dahada güveniyorum dahada güvenilir oluyo herşey hiç bitmeyecekmiş gibi :/ kopukluk olması gerçekten etkiler..

dün bitti dedim bugünde yüzüğü bi kaç eşyasını kapıya bıraktım sabah işe giderken almış olması lasım ama dünden beri hiç bir şey söylmedi ne msj ne çağrı hiç bi şey yoq bunlara rağmen moralimi yüksek tutmak için elimden geleni yapıorum bi iş bulup çalışmamda çoq ii oldu bu kötü anımda kendimi biras olsun ii hissetmemi sağlıo tamam ablacım 15 gün sonra baqarsın çoq çoq tşk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...