Aşk Yalnız Ağlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlardayım..

Yalnızlardayım..

hep peşinden sürüklenirim izini takip ederim sana uaşmak için senle olmak için... her an gözüm camdadır dağların yamaçlarına bakar seni anarım sensizliğin ortasında perişanım.. akşam olunca evde duramam duvarlar sensiz bana ızdırap ve acı verir hatırlarsın bizim orda bir yamaç var bulutlar nede güzel görünür hep oradayım sensiz her akşam yalnızlardayım.. bulutlar kan kusuyor gibi üstüme...
  2. Ağ

Balık vs. ağı bunlarla geçimini temin eden kişi için rızka, diğerleri için hileli bir işe sürüklenmeye yahut hileli bir yöntemle insanları zarara uğratmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Balık Ağı, Faka Basmak.)Bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız demektir.Birtakım sorun ve sahtekarlıklarla karşı karşıya...
  3. KardeLenLer YaLnız AğLar

KardeLenLer YaLnız AğLar

Yaşama düşülen notlarla albümler hazırladık biz geleceğe Kor yalnızlıklarımızın nehirleri hiç bulamadılar Kaf dağını İçimizde zümrüt yeşili bir dağ, ülkümüzdür hüzünlü halaylar Çığlıklarımız derindir dostlar, çünkü ‘kardelenler yalnız ağlar’… Evet sevgili. Hepimiz bir bekleyiş afetinde gecenin içinden gelen perileri karşılarız. İçimizdeki atlıların dünyayı turlamak için çıktıkları...
  4. Her aşk yalnız yaşanırmış bilirdim de...Canımı acıttı bak yine gözlerim deniz...!!!

Her aşk yalnız yaşanırmış bilirdim de...Canımı acıttı bak yine gözlerim deniz...!!!

canımı acıttın Hep evlat yarasıdır aşklarım Yalnızlık doğuran gebelik. Doğum sancılı olur Hepte tenhalık. Elini uzattığında ulaşılacak gibidir. Avuçlarında ki boşluk Kazıyınca çizgilerini Yelken doğumu, aşka yolcu.. Batma ihtimali yüksek. Yine de kazırdım çizgileri Sensiz deniz olmaz ki Bu yürek damlası. Herkesin bir ağacı varmış Sonsuzlukta bir kök. Her ayrılıklarda kökler...
  5. Yalnız

Yalnız

Çoğunlukla kendimi içinde bulduğum durum bazen isteyerek bazen de istem dışı tek başına olmak arkası olmamak ve ağlamaklı olmak.........:cry:

Sayfayı Paylaş